Rüyanızda ne gördünüz? Rüya arama motoru ile rüyalarınızı yorumlayın.Rüyada Yılan Görmek

İslami Rüya Tabirleri, Rüyada Yılan gördüm dini anlamı nedir, Rüyada Yılan görmek neye delalet eder, Rüyada Yılan görmek islami rüya yorumu, Rüyada Yılan görmenin islami anlamı nedir, Rüyada Yılan görmek diyanet rüya yorumları

İçerisinde Yılan geçen bir rüya gördünüz ve rüyanızın ne anlama geldiğini merak ediyorsunuz. Rüyada Yılan görmek ile ilgili rüya yorumlarını sizler için toparladık. Ancak unutulmaması gereken bir doğru var, oda rüya ile amel edilmez.

Rüyanızda gördüğünüz Yılan ile ilgili rüya yorumlarını çeşitli kaynak sitelerden birleştirerek sizlere sunuyoruz.

Rüyada Yılan görmek nedir? Yılan görmenin rüya tabiri ne anlama geliyor, bu rüya nasıl yorumlanır. Bu sayfada Yılan görmek rüyasının açıklaması verilmiştir. Gördüğünüz rüyayla ilgili kafanızdaki sorulara cevap vereceğini düşünüyoruz.

Rüyada yılan görmek en çok rüyalar arasında gelir ve çok önemli mesajlar verir. Yılan rüyaları dikkatle incelenmeli ve dikkate alınmalıdır.
1. Gerçek yaşamınızda içinde bulunduğunuz gizli korkular ve endişeleri simgeleyebilir.
2. Uyanık hayatta ihanet ve düşmanlığa, gizli düşmanlara işaret edebilir.
3. Reel yaşamda ayartılmak, yoldan çıkarılmak konusunda uyarı yapabilir.
4. Bu rüyalar yaşam enerjisi ve sağlık konusunda mesaj verebilir. En önemli mesaj budur. Çünkü yılanlar yüzyıllardır sağlık sembolüdür.

Rüyada görülen hayvanın rengi, cinsi, büyüklüğü ve rüyadaki davranışı gibi faktörlere bağlı olarak aşağıda anlatılan mesajları verir. Bu rüyaların açıklaması bu faktörler göz alınarak yapılmalıdır, bunlar önemli bir rüyadır ve dikkatle yorumlanmalıdır.

Yatakta görmenin tabiri cinselliği temsil eder, cinsel yaşam konusunda bazı endişeleriniz olduğunu işaret etmektedir. Kıvrılmış, yilanın kıvrıldığını görmek sindirim sisteminde bir rahatsızlık olduğunu işaret edebilir. Mide, bağırsak hastalıkları veya bir zehirlenme ifadesi olabilir. Evde yılan, yılanı evde görmek hayalperest yada kavga içgüdülerini işaret etmektedir. İster hayalperest, isterse kavga içgüdüsü hangisi olursa olsun her an evde bir tartışma yaşanmasına yol açabilir. Bu konuda dikkatli olmanızı işaret etmektedir.

Ağızdan yılan çıkması, ağzından yılan çıktığını görmek şifa, yükselen yaşam enerjisinin bir ifadesi olduğu gibi içinizdeki yaratıcı gücü doğru yönlendirme yeteneğine sahip olduğunuzu ve bunu kullanmanız gerektiğini işaret etmektedir. Rüyada yılan tutmak, yılan tuttuğunu görmek kendini yenileme, eski gücüne kavuşma, gelişimi simgeler. Evde yılan beslemek, yılan beslediğini görmenin anlamı yaşamınızda kişisel olgunluğa eriştiğinizi, yaşamın anlamı ve sırları konusunda ilerlemekte olduğunuzu simgeler.

Yılandan korkmak, korktuğunu görmek Yılan kuvvet ve enerji demektir. Ondan korkmak içinizdeki yaşam gücü, gizli veya potansiyel enerjiyi kullanmamak demektir. Derhal buna bir son vermeniz gerektiğini ifade eder.

Yılandan kaçmak, yılandan kaçtığını görmek olması, ölümle yaşam arasında bazı çelişkiler içinde olduğunuzu, ölümü ve öbür dünyayı aklınıza taktığınızı ifade eder. Gerçek yaşamınızda bu çelişkilerden kurtulmak için dengeyi sağlamalı, bu dünya için yapmanız gerekenleri ihmal etmemeli, öbür dünya için ibadet vb. şeyleri yapmalısınız.

Rüyada yılanın ağzına girmesi, ağzına yılan girdiğini görmek aldığınız bir destek ile yaşama sevincinizde bir artış, yaşam enerjinizde bir yükselme olduğunu, sağlıklı güzel günlerin geleceğini simgeler. Rüyada kuyruksuz yılan, kuyruğu kesilmiş yılan, kuyruğu kopmuş yılan görmek, hoş bir rüya değildir ve yaşam enerjisi, sağlık konusunda olumsuz gelişmeler hakkında işarettir. Umutlarınızı azaltacak bir olay ile karşılaşacağınızı yada bir sağlık sorunu yaşayacağınızı simgeler.

Yılanın fare yemesi, yılanların böcek yakaladığını veya kedi, köpek, kuş gibi bir hayvan yediğini, yada başka bir yılanı yuttuğunu görmek hayatta ayakta kalmak için öncelikle beslenmenize dikkat etmenize işaret etmektedir. Gökyüzünden yılan düşmesi, gökten yılan düştüğünü, yılan yağdığını görmek aklını yeterince kullanmadan sadece içgüdüler ve alışkanlıkları ile sizi yönetenler olduğunu ve sizin buna isyan etmek üzere olduğunuzu ifade eder. Vücudundan yılan çıktığını görmek aile fertleri arasında bir tartışmaya, bir aile içi kırgınlığa işaret etmektedir. Ağzından çıktığını, rüyada ağızdan çıkması gerçek yaşamınızda söylediğiniz bir kötü sözden dolayı zara görmeye işaret etmektedir.

Rüyada yatağında yada yastığında yılan öldürmek tanıdığı birinin hastalık haberini almaya işarettir. yılanla boğuşmak, yılan ile boğuştuğunu görmek rakiplerinizin sizi sürekli izlediğini ifade eder. Boğuşmadan galip çıkmak, rakiplerinizin size zarar veremeyeceğini gösterir. Rüyada yılan kesmek, yılan doğramak, yılan parçalamak, yılanı parçalara bölmek içinde bulunduğunuz sıkıntılı durumdan sorunları parçalara bölerek, onları birer bire çözerek kurtulacağınızı simgeler. yılan tutmak, yılan yakalamak, yılan tuttuğunu, yılan yakaladığını görmek sizi korkutan olayın üzerine giderek bu şeyden emin olmaya işaret etmektedir.

Yılana sahip olmak, yılan sahibi olduğunu görmek gerçek yaşamınızda sağlıklı bir yaşam ve yüksek mevkilere erişeceğinizi temsil eder. Rüyada büyük yılan büyük ve güçlü düşmanınız olduğunu simgeler. Küçük yılan çevrenizde zayıf düşmanlarınız olduğunu ifade eder. Elinde yılan görmekilim ehli olmaya aday olduğunuzun simgesidir.

Yılanın uçarak yükselmesi huzur, ferahlık simgesidir. Başının üstünde yılan görülmesi iş ve özel yaşamınızda itibar sahibi olmayı gösterir. Bir çukur yada kabın içinde yılan görmek manevi yaşamınızda bazı eksiklikler hissettiğinizi ifade eder. Ağaçta yılan görmek ağaç üzerinde yılan, arkadaşlarınızdan düşmanlığına, onlardan zarar görmeye işaret etmektedir. Onların sokmaması zarar verememeleri anlamını taşır.

Rüyasında yılanla konuşmak, Yılanın kendisiyle konuştuğunu, konuşan yılan görmek uyanık hayatınızda yaşamakta olduğunuz bir problemi konuşarak çözeceğinizi belirtir. Rüyanda kötü söylediğini görmek günlük hayatta kavgaya kadar varacak bir münakaşaya işarettir.

Altın, gümüş veya diğer madenlerden metal yilan hayatınızda gerçekleşecek ve sizi mutlu edecek büyük bir hayra işaret etmektedir. Rüyada arkadan gelen yılangörmek, arkasında yürüyen yılan çevrenizdeki sinsi davranan, hileli bir düşmanı simgeler. Rüyada engerek yilanı, kobra gibi zehirli türler çevrenizde size zarar verebilecek, çok tehlikeli düşmanlarınız, rakipleriniz olduğunu gösterir. Rüyada ölü yılan görmek, ölmüş yılan, yılan ölüsü bir sağlık sorunu hakkında dikkatli olmanızı tavsiye eder.

Rüyalarda yılan kafası yılanın kafası dikkatli olmanız gereken bir durum olduğunu gösterir. Rüyada yılan dişleri yılanın dişi sevdiğiniz birinden sizi kıracak bir söz işiteceğinizi ifade eder. yılan gözleri, yılan gözü olaylara dikkatli bakmanız gerektiğini, içinde bulunduğunuz size ne tehlikeler getireceğini iyi görmeniz gerektiğini ifade eder. yılan kemiği, yılan iskeleti daha mutlu olabilmek için sağlığınıza iyi bakmanız, sağlıklı yaşam için kendinize dikkat etmeniz gerektiğini hatırlatan bir rüyadır. Yılanı kafasından veya kuyruğundan tutarak havada sallamak, salladığını, fırlattığını görmek hedeflerinize giden yolda engelleri birer birer aşacağınızı işaret etmektedir. Rüyasında yılan öldürüp, toprağa gömmek, gömdüğünü görmek İş veya ticaret hayatında kaybettikleri geri kazanmak veya hastalıktan tamamen kurtulmak anlamını taşır.

Rüyada yılan yumurtası görmek çok önemli bir rüyadır ve bir başlangıcı temsil eder. Bu başlangıç korku veya endişelerden kurtulma olabileceği gibi bir hastalıktan kurtulmak, şifaya kavuşmak olabilir.

Konuşan yilan düşmanı veya dargın olduğu biri ile yaşamakta olduğunuz bir problemi.
Yılan eti yemek hasta ise şifa bulmaya, sağlıklı ise uzun sağlıklı bir yaşama işaret etmektedir. Geniş bilgi için sayfayı ziyaret ediniz.
Uçan yilanlar Gerçek öz bilinç ve olgunluk göstergesidir. Ayrıntılı yorumu okumak için sayfayız inceleyin.
Yılan öldürmek Yaşam, gizli enerji yada güçtür, rüyada onu öldürmek bir yaşama son vermektir buda sizin gerçek yaşamınızda içinizdeki gizli gücü, potansiyeli boşa harcadığınızı simgeler. Geniş bilgi için tıklayın.
Yılanın sesi Her insanın içinde bir yaşam enerjisi vardır, bu güç kiminde fazla kimisinde azdır. Birçok insan içindeki gücün farkına varamaz. Rüyada yilanın sesi bu kişiler için önemli bir uyarıdır. Lütfen tıklayın.
Yılan ısırması sinirli olma halini, cinsel dürtüleri ve sağlığınız hakkında bilinçsiz endişeler taşıdığınızı gösterir. İnceleyiniz.
Renkli yilanlar Rüyada görülen yilanların renkleri özel anlamlar taşır. Yılanın rengine göre anlamı farklıdır. Lütfen inceleyiniz.
Yılan kokusu Yaşam sevinci ve yaşam enerjisinde yenilenmeyi işaret etmektedir. Detaylar için tıklayın.
Büyük yilanlar Büyük yılanlar çoğu zaman anlaşmazlık, tartışma, çekişmelerin yansımasını gösterir. Detaylar için kontrol edin.
Su yilanı zenginliği, yaratıcılığı, gelişimi işaret etmektedir. İlgili sayfada daha geniş bilgi vardır.
Yılan derisi rüyada yilanın derisi çevreniz ile iletişim durumunuz hakkında bilgi verir. Detaylı bilgi için yılan derisi araması yapınız.
Mağara içinde yilan Anne karnındaki güvenli yaşam deneyimi ile içinde bulunulan gerçek yaşam arasındaki farklılıkların yansıması olabilir. Yorum sayfasında geniş bilgiyi okuyabilirsiniz.
Çıngıraklı yilan zamanın kıymetini bilmeyi, onu değerlendirmek gerektiğini anlatır. Çıngıraklı yılanlar sayfasında geniş açıklama vardır.
Piton yilanı Tehlike, günah temsil eder ve açık cinsellik işaret etmektedir. Ayrıntılı tabir için inceleyin.

Rüyada yılan teriminin rüya açıklaması burada kısa olarak verilmiştir. Bilindiği üzere bir rüyanın yorumlanmasında içinde bulunduğunuz ruh haliniz, yaşınız, cinsiyetiniz, eğitim ve sosyal durumunuz, rüyayı gördüğünüz zaman, gerçek yaşamınızdaki endişeleriniz ve sevinçleriniz ile rüyadaki diğer tüm unsurlar ve unsurların rengi, durumu, miktarı, nitelikleri birlikte değerlendirilmeli ve mümkün olabildiği kadar konuya pozitif yaklaşarak açıklama yapılmalıdır.

Bu sayfada verilen özet bilgi ile rüyanızdaki öteki faktörleri bir arada ele alıp, yorumunuzu tamamlamanız gerekmektedir. Görülen her rüyanın mesaj vermesini beklemeyiniz. Rüyalar daima geleceğe yönelik bilgi vermezler, bazen geçmişin bir yansıması, muhasebesi olabileceği gibi bazanda günlük yaşamda kafanıza takılan bir sorunun değerlemesi olabilir. Ancak bazı durumlarda kısacık bir rüya çok derin anlamlar taşıyabilir ve bunları tanımlamak güçtür. Her zaman için rüyaları yorumlarken olumlu düşünmelisiniz.

Aynı ya da benzer rüyayı gördüyseniz konunun altında ki yorum alanından gördüğünüz rüyayı bize anlatın.
Dini Rüya Tabirleri

SİTEMİZDE YAPILMIŞ BÜTÜN RÜYA TABİRLERİ PSİKOLOJİK KAYNAKLARA GÖRE YAPILMIŞTIR. İSLAMİ, DİNİ YA DA DİYANET RÜYA TABİRLERİ ANCAK KİŞİYE ÖZEL EHİL KİŞİLER TARAFINDAN TABİR EDİLEBİLİR. BU SİTEDEN OKUDUĞUNUZ RÜYALARI İSLAMİ DEĞER OLARAK KABUL ETMEYİNİZ.

Arananlar

Güncelleme: 03 Ağustos 2013
Google Plus

Bkz. , , , , ,

Yorumlar (1 Yorum)

  1. Ayse diyor ki:

    İsyerindeyim ve malzeme dolabina tirmanan irili ufali bir suru fare var dolaptan yukari tirmaniyorlar renkleri siyah kahverengi hepsi koyu renk ve iri orta boydalar birden dolabin en ustunde ince beyaz bir yilan beliriyor ve farelere bakiyor ve bir tane irilerinden bir fareyi dilinden yakaliyor fare kurtulmaya calisiyor ve bir muddet sonra kurtuluyor daha sonra zaman geciyor ve isyerine baktigimda o dolabin kirik dokuk oldugunu gordum isyerine sanki bomba dusmustu ve hersey harapti

Rüyanızı paylaşın veya paylaşılan rüyalara yorum yapın


MT2