Rüyanızda ne gördünüz? Rüya arama motoru ile rüyalarınızı yorumlayın.Rüyada Tavuk Görmek

Dini Rüya Tabirleri, Rüyada Tavuk görmenin islami tabiri nedir, Rüyada Tavuk görmek neye çıkar, Rüyada Tavuk görmek dini olarak ne anlama gelir nasıl anlam çıkar, Rüyada Tavuk görmek dini rüya yorumları, Rüyada Tavuk görmek diyanet rüya tabiri, Rüyamda Tavuk gördüm rüya yorumları

İçerisinde Tavuk geçen bir rüya gördünüz ve rüyanızın ne anlama geldiğini merak ediyorsunuz. Rüyada Tavuk görmek ile ilgili rüya yorumlarını sizler için toparladık. Ancak unutulmaması gereken bir doğru var, oda rüya ile amel edilmez.

Rüyanızda gördüğünüz Tavuk ile ilgili rüya yorumlarını çeşitli kaynak sitelerden birleştirerek sizlere sunuyoruz.

Rüyada Tavuk görmek nedir? Tavuk görmenin rüya tabiri ne anlama geliyor, bu rüya nasıl yorumlanır. Bu sayfada Tavuk görmek rüyasının açıklaması verilmiştir. Gördüğünüz rüyayla ilgili kafanızdaki sorulara cevap vereceğini düşünüyoruz.

Rüyada tavuk görmek özgüven kaybını ve iradesizliği ifade eder. Ayrıca çok fazla gevezelik ve dedikoduyu işaret etmektedir. Tavuklar aynı zamanda bir süre sıkıntılı günler geçireceğinize fakat sabırlı davranarak bu sıkıntılardan kurtulup rahatlamak, mutluluğa ermek anlamına gelir. Bir de aile yaşamınızın huzurlu ve refah içinde olacağına işaret etmektedir.

Pek çok dini rüya tabiri, islami rüya tabirleri sitesi rüyada tavuk görmek “Güzel ama ahmak kadına, kadın hizmetçiye, bir cariyeyle cinsi münasebette bulunmaya delalet eder” der ancak sizde takdir edersiniz ki günümüzde bunlar geçerli değildir. 1000 yıl geride yaşayan kişiler birbirinin kopyası olan binlerce sahte İSLAMİ RÜYA TABİRLERİ sitelerini inceleyebilirler.

Rüyada tavuğun horoz gibi öttüğünü duymak erkekler için güzel ama boş bir kadın, kadınlar için serseri ruhlu, maceraperest bir erkek ile tanışmaya, karşılaşmaya işaret edebilir.

Rüyada tavuk yemek, tavuk yediğini görmek, tavuk eti yemek, tavuk eti yediğini görmek, gerçek yaşamınızda size yeni bir kimlik arayışı projesine başladığınızı, başta beslenme alışkanlıklarınız olmak üzere kendiniz hakkında bazı değişiklikler yapacağınızı ifade eder.

Rüyada tavuk pişirmek, tavuk pişirdiğini görmek kendinize olan güveninizi yeniden kazanmaya başladığınızı, öz güvenininizin artmasıyla yaşamınızın olumlu yönde gelişmeye başlayacağını temsil eder.

Kızarmış tavuk, pişmiş tavuk görmek, beslenme ve sağlık konusunda mesaj verir. Bu rüya belkide beslenme alışkanlıklarınızda bir değişiklik yapmanız gerektiğini işaret edebilir.

Rüyada tavuk kesmek, tavuk kestiğini görmek, hayata daha ciddi bakmaya başladığınızı, sorumluluklarınıza daha sıkı sarılmakta olduğunuzu ifade eder.

Tavuk kanı görmek, tavuk kanı akıtmak, uyanık hayatınızda köklü bir değişim içinde olduğunuzu belirtir. Bu rüya aynı zamanda yaptığınız bir şey hakkında suçluluk, endişe yada pişmanlık duyguları taşıdığınızı temsil edebilir.

Tavuk tüyü görmek, sözlerinizi, isteklerinizi daha yumuşak bir tarz kullanarak ifade etmeniz gerektiğini gösterir.

Tavuk yolmak, tavuk tüyü yolmak, tavuğun tüylerini yolduğunu, tavuk tüyü yolduğunu görmek, öfkenizi daha iyi kontrol etmeniz gerektiğini hatırlatırken, alışılmadık yöntemleri denemekten uzak durmanızı tavsiye eder.

Tavuk kanadı görmek, kanat yemek, kanat pişirmek, sevdiklerinize karşı daha açık, daha dürüst davranmanız gerektiğini, özellikle korumanız altında olanlara daha fazla şevkat göstermeniz gerektiğine işaret etmektedir.

Tavuk ayağı görmek, sonradan pişman olacağınız bir adımı atmdan önce son bir kez daha sakin kafayla olayların tümünü gözden geçirmeniz gerektiğini anımsatan önemli bir rüyadır.

Konuşan tavuk, tavuğun konuştuğunu, görmek duyacağınız bir sözden ötürü son derece üzüleceğinizi ancak bu sözü fazla ciddiye almamanız gerektiğini işaret etmektedir

Ezan okuyan tavuk, tavuğun ezan okuduğunu görmek, son derece kötü bir rüyadır. Bu rüyayı görmemiş olmak daha hayırlıdır. Kahpelik derecesinde ahlaksız birinin dedikodusuna maruz kalacağınızı ve bunun size büyük acılar yaşatacağına işaret etmektedir.

Çöplükte tavuklar, sokakta tavuk görmek, iş yaşamınızda yada arkadaş çevrenizde bir hakarete tanık olacağınızı ve bunun sizi üzeceğini ifade eder.

Kümeste tavuklar görmek, bu rüya kadınlar için cinsel çekicilik, erkekler için güç, kuvvet konularında bazı endişeler içinde olduklarını simgeler.

Hasta tavuk, yaralı tavuk görmek, günlük hayatınızda yaşlanma ve dış görünüm konularına kafanızı fazla taktığınızı, kendinizi savunmasız hissettiğinizi temsil eder.

Ölü tavuk, ölmüş tavuk, tavuk ölüsü görmek, hayatın bazı alanlarında istikrarsızlık yaşadığınız anlamına gelir. Konumunuz hakkında veya yaptığınız bazı işler, verdiğiniz kararlar hakkında kendinizi huzursuz hissettiğinizi gösterir.

Rüyada tavuk öldürmek, tavuk öldürdüğünü görmek ( kuralına göre tavuk kesmek değil ), yaşamı ciddiye almayan, insanlara saygı göstermeyen, sorumluluktan kaçan bir ruh hali içinde olduğunuzu temsil eder.

Kuluçkada tavuk, kuluçkaya yatmış tavuk görmek, gerçek yaşamınızda daha fazla doğal davranmak, içinizden geldiği gibi hareket etmek ve daha canlı olmak gerektiğini simgeler.

Tavuk yumurtlaması, tavuğun yumurtladığını görmek, iş yaşamınızda bazı radikal kararlar almak zorunda kalacağınızı, bir takım dramatik değişiklikler yapma zamanı geldiğini belirtir.

Beyaz tavuk, üzerinizdeki endişeleri atıp, bir rahatlama dönemine girdiğinizi simgeler.

Siyah tavuk üzüntü ya da sessiz bir düşünceyi temsil eder

Kırmızı tavuk, Hayatınızda bazı konularda kendinizi yetersiz hissettiğinizi ve lüks merakınızdan derhal uzaklaşmanız gerektiğini anlatır.

Alacalı tavuk, yaşamınızda eksikliğini hissettiğiniz bir şeyi aradığınızı ancak ne istediğinize emin olmadığınızı gösterir.

Süs tavuğu, süs tavukları görmek, hayatınızda bazı yönlerinden kendinizin dahi memnun olmadığınızı, bazı şeylerin yerine getirilmediğini temsil eder.

Aynı ya da benzer rüyayı gördüyseniz konunun altında ki yorum alanından gördüğünüz rüyayı bize anlatın.
Dini Rüya Tabirleri

SİTEMİZDE YAPILMIŞ BÜTÜN RÜYA TABİRLERİ PSİKOLOJİK KAYNAKLARA GÖRE YAPILMIŞTIR. İSLAMİ, DİNİ YA DA DİYANET RÜYA TABİRLERİ ANCAK KİŞİYE ÖZEL EHİL KİŞİLER TARAFINDAN TABİR EDİLEBİLİR. BU SİTEDEN OKUDUĞUNUZ RÜYALARI İSLAMİ DEĞER OLARAK KABUL ETMEYİNİZ.

Arananlar

Güncelleme: 03 Ağustos 2013
Google Plus

Bkz. , , , , ,

Rüyanızı paylaşın veya paylaşılan rüyalara yorum yapın


MT2