Rüyanızda ne gördünüz? Rüya arama motoru ile rüyalarınızı yorumlayın.Rüyada Sınav Görmek

Dini Rüya Tabirleri, Rüyada Sınav görmenin islami tabiri nedir, Rüyada Sınav görmek neye çıkar, Rüyada Sınav görmek dini olarak ne anlama gelir nasıl anlam çıkar, Rüyada Sınav görmek dini rüya yorumları, Rüyada Sınav görmek diyanet rüya tabiri, Rüyamda Sınav gördüm rüya yorumları

İçerisinde Sınav geçen bir rüya gördünüz ve rüyanızın ne anlama geldiğini merak ediyorsunuz. Rüyada Sınav görmek ile ilgili rüya yorumlarını sizler için toparladık. Ancak unutulmaması gereken bir doğru var, oda rüya ile amel edilmez.

Rüyanızda gördüğünüz Sınav ile ilgili rüya yorumlarını çeşitli kaynak sitelerden birleştirerek sizlere sunuyoruz.

Rüyada Sınav görmek nedir? Sınav görmenin rüya tabiri ne anlama geliyor, bu rüya nasıl yorumlanır. Bu sayfada Sınav görmek rüyasının açıklaması verilmiştir. Gördüğünüz rüyayla ilgili kafanızdaki sorulara cevap vereceğini düşünüyoruz.

Rüyada sınav görmek, sınava girmek, sınavdan çıkmak, sınavı kazanmak, sınavı kaybetmek, sınavdan geçmek, sınavda kalmak ve benzeri sınavla ilgili rüyalar her yaştan, her eğitim grubundan insan tarafından görülebilen rüyalardır.

Ruyada sınava girmek, yazılı sınava girdiğini görmek bu sizin herhangi bir ( konu veya alanda ) teste tabi tutulduğunuzu veya bir başkası tarafından sizin gözetlendiğini belirtir. Bu tür rüyalar genellikle sizin bazı konular hakkında endişeli ve bazı şeylerden kaygı duyduğunuzu temsil eder. Kendinizi bu sınavda sorulan soruların hiç birisine doğru cevap veremediğinizi veya sınavın yabancı dilde dahi olduğunu görebilirsiniz rüyanızda.

Sınav suresinin azaldığını veya kalan surenin sınav sorularını cevaplamak için yeterli olmadığını görmek veya sınava geç kalmak, sınava geç kaldığını görmek, Bu tür faktörler sizi sınavda başarısızlığa götürür. Bu rüyalar genellikle sizin kendinize olan güveniniz ve sağlam bir kişilige sahip olup olmadığınız yönünde bir gösterge olarak yorumlanır.

Sınavda kalemi kırılmak, kaleminin kırıldığını görmek Etrafınızdaki insanların sizden beklentileri olduğunu ve sınavda başarısız olup onları hayal kırıklığına uğratmaktan korkuyorsunuz. Yeteri kadar iyi olamamaktan veya tam iyi bir şekilde hazırlanamamaktan veya insanların sizi reddetmesinden korkuyor olabilirsiniz. Kendinizi endişeli, güvensiz ve berbat bir kişi olduğunuzu düşünebilirsiniz.

Sınavda kalmak, sınavda kaldığını görmek Bu rüyalar aynı zamanda yakında girişeceğiniz herhangi bir iş veya ticaret yatırımı konusunda kendinizi tam hazır hissetmediğinizi ifade eder. Bu rüya sınavdaki sorulardan daha ziyade sizin sınav suresince nasıl hissettiğinizi ve ne gibi duygular içinde olduğunuzu (yani ) sınavdaki ruh halinizi belirtir. Çoğunlukla kendinizi stresli ve öfkeli hissedersiniz. Şu anda günlük hayatta kendinizi nasıl hissediyorsanız, gördüğünüz rüyada da kendinizi aynı hissedersiniz.

Sınavı yarım bırakmak, sınavı yarım bıraktığını görmek Bu tip rüyalar bazı insanların sizin hakkınızda bir karar vermek için toplandığını ve sizin hayatta su anda yaptığınız davranışlarınızı bir gözden geçirmenizi ve eğer ki herhangi bir konu veya alanda bir eksikliğiniz varsa o konularda kendinizi eğitmek, kurslara gitmenizi, ders almanızı tavsiye eder.

Sınavı unutmak, sınavı kaçırmak, sınavı unuttuğunu, sınavı kaçırdığını görmek, Herhangi bir okul sınavına , toplantıya, iş projesine vs hazırlanmadığınız için kendinizi suçlu hissediyor olabilirsiniz. Çoğu zaman bu tip rüyaları gören insanlar girdikleri sınavların hepsinde başarılı olurlar.

Sınavı kazanmak, sınavı başarmak, sınavı kazandığını görmek, Bu rüyanın asıl yorumu rüyayı gören kişinin ben bu sınavda diğerleri gibi başarılı olabilir miyim, benim başarı standardım onların standartları ile aynı olur mu gibi korku ve endişelerini ifade eder. “Ben başarısız olursam ailem ve akrabalarıma ne derim? Onları üzmeye hakkım yok” düşüncelerini kafanızdan atmayı tavsiye eder.

Rüyada sınavda olduğunu görmek, günlük yaşamınızda bir karmaşa, rekabet, yarış içinde olduğunuzu ve bazen de kendinizi yorulmuş hissettiğinizi gösterir.

Aynı ya da benzer rüyayı gördüyseniz konunun altında ki yorum alanından gördüğünüz rüyayı bize anlatın.
Dini Rüya Tabirleri

SİTEMİZDE YAPILMIŞ BÜTÜN RÜYA TABİRLERİ PSİKOLOJİK KAYNAKLARA GÖRE YAPILMIŞTIR. İSLAMİ, DİNİ YA DA DİYANET RÜYA TABİRLERİ ANCAK KİŞİYE ÖZEL EHİL KİŞİLER TARAFINDAN TABİR EDİLEBİLİR. BU SİTEDEN OKUDUĞUNUZ RÜYALARI İSLAMİ DEĞER OLARAK KABUL ETMEYİNİZ.

Arananlar

Güncelleme: 03 Ağustos 2013
Google Plus

Bkz. , , , , ,

Yorumlar (5 Yorum)

 1. zeynep diyor ki:

  ben rüyamda sınavların açıklanığını gördüm.bu sınavda kimin kazandığı açıklanıyordu.bazı arkadaşlarımın ismini okundu.ama benim ismim okunmamıştı.kazanamadığımı duyunca üzüntüden ağlamaya başladım.bu rüyayı sizce nasıl değerlendirebiliriz.

 2. esma diyor ki:

  rüyamda matematik sınavına girdiğimi kağıdımı kaybettiğimi sonra cevap kağıdığını alıp hocaya veriyorum hoca anlıyor öğretmenler odasında benim kopya çektiğimi herkese söylüyor bende ağlayarak okuldan çıkıyorum ve gerçekte yarın matematik sınavım var

 3. Beyanur demirtürk diyor ki:

  Rüyamda mebin yaptığı sınavın ortasında annemin beni kalem almaya çağırdı ve gittik sınav geldiğimde bitmişti sonra mebin telafi sınavına giricektim ancak geç kaldım ve sadece türkçe ,matematik ve feni yapabildim diğer İngilizce , sosyal ve din bölümünü yapadım

 4. nur diyor ki:

  rüyamda ablam ve kız kardeşime çantamı emanet ediyorum ve daha sonra bir yere uğruyorum orada ünlü bir sanatçı oluyor onunla konuşmak istiyorum kameralar felanda var sonra sanatçı ara veriyor programa benimde çıkmam gerekiyor bu arada bana çay ikram etmek istiyorlar ama çayı içmeden çıkmamaın gerektiğini hatırlıyorum.çünkü sınava gitmam gerekiyor.oradan ayrılıyorum hemen a blamla kıız kardeşim geliyor vehatırlıyorum çantamın olmadığını sınava girmek için bütün evrakların çantada olduğunu ama ablam onu başka bir okulda bıraktığını söylüyor.ve kızıyorum sınava giremiycem diye ve eve geliyorum yetişmek için

 5. kenan diyor ki:

  Rüyamda bana sınavlara gireceğim söyleniyor. Ben bu dersleri hiç bilmediğimi hiç girmediğimi düşünüp, sınavları başaramayacağım gibi müthiş bir korku hissi duyuyorum. Sonra eğitim hayatımı bitireli çok olduğu sınavla işim olmadığı aklıma geliyor ama korku ve güvensizik hissi duymaya devam ediyorum.

  Tıpa tıp aynı rüyayı 4-5 kez gördüm. Sonlara doğru rüyada olduğumu anlıyorum ama korku hissinden tam uyanana kadar kurtulamıyorum.

  Üniversiteyi hatta YüksekLisansı bitireli 3 sene oldu. Yani esasen hayatımda sınavlık bişey yok. Ama hep aynı rüyayı görüyorum. Bilinçaltım bana ne anlatmaya çalışıyor

Rüyanızı paylaşın veya paylaşılan rüyalara yorum yapın


MT2