Rüyanızda ne gördünüz? Rüya arama motoru ile rüyalarınızı yorumlayın.Rüyada Obruk Görmek

Dini Rüya Tabirleri, Rüyada obruk görmenin islami tabiri nedir, Rüyada obruk görmek neye çıkar, Rüyada obruk görmek dini olarak ne anlama gelir nasıl anlam çıkar, Rüyada obruk görmek dini rüya yorumları, Rüyada obruk görmek diyanet rüya tabiri, Rüyamda obruk gördüm rüya yorumları

İçerisinde obruk geçen bir rüya gördünüz ve rüyanızın ne anlama geldiğini merak ediyorsunuz. Rüyada obruk görmek ile ilgili rüya yorumlarını sizler için toparladık. Ancak unutulmaması gereken bir doğru var, oda rüya ile amel edilmez.

Rüyanızda gördüğünüz obruk ile ilgili rüya yorumlarını çeşitli kaynak sitelerden birleştirerek sizlere sunuyoruz.

Rüyada obruk görmek nedir? obruk görmenin rüya tabiri ne anlama geliyor, bu rüya nasıl yorumlanır. Bu sayfada obruk görmek rüyasının açıklaması verilmiştir. Gördüğünüz rüyayla ilgili kafanızdaki sorulara cevap vereceğini düşünüyoruz.

obruk nedir yer kabuğunun, toprağın çökmesiyle oluşan, derinliği 300 metreye kadar ulaşan, genellikle daire şeklinde büyük çukurlar, toprak çökmesi.

Rüyada obruk, dev çukur görmek yaşamınızda aniden ortaya çıkan ve sizi umutsuzluğa düşüren / düşürecek bazı olayları işaret etmektedir.

Rüyada obruğa düştüğünü görmek sizi ümitsizliğe düşüren bir olayın etkisinden kurtulmak için mücadele verdiğinizi simgeler.

Aynı ya da benzer rüyayı gördüyseniz konunun altında ki yorum alanından gördüğünüz rüyayı bize anlatın.
Dini Rüya Tabirleri

SİTEMİZDE YAPILMIŞ BÜTÜN RÜYA TABİRLERİ PSİKOLOJİK KAYNAKLARA GÖRE YAPILMIŞTIR. İSLAMİ, DİNİ YA DA DİYANET RÜYA TABİRLERİ ANCAK KİŞİYE ÖZEL EHİL KİŞİLER TARAFINDAN TABİR EDİLEBİLİR. BU SİTEDEN OKUDUĞUNUZ RÜYALARI İSLAMİ DEĞER OLARAK KABUL ETMEYİNİZ.

Arananlar

Güncelleme: 03 Ağustos 2013
Google Plus

Bkz. , , , , ,

Rüyanızı paylaşın veya paylaşılan rüyalara yorum yapın


MT2