Rüyanızda ne gördünüz? Rüya arama motoru ile rüyalarınızı yorumlayın.Rüyada Kusmak Görmek

Dini Rüya Yorumları, Rüyada Kusmak görmek islami rüya tabirleri, Rüyamda Kusmak gördüm ne anlama gelir, Rüyamda Kusmak gördüm neye delalet eder, Rüyada Kusmak görmek güncel rüya yorumları, Rüyada Kusmak görmenin dini rüya tabiri, Rüyada Kusmak görmek islami yorumu nasıl yapılır

İçerisinde Kusmak geçen bir rüya gördünüz ve rüyanızın ne anlama geldiğini merak ediyorsunuz. Rüyada Kusmak görmek ile ilgili rüya yorumlarını sizler için toparladık. Ancak unutulmaması gereken bir doğru var, oda rüya ile amel edilmez.

Rüyanızda gördüğünüz Kusmak ile ilgili rüya yorumlarını çeşitli kaynak sitelerden birleştirerek sizlere sunuyoruz.

Rüyada Kusmak görmek nedir? Kusmak görmenin rüya tabiri ne anlama geliyor, bu rüya nasıl yorumlanır. Bu sayfada Kusmak görmek rüyasının açıklaması verilmiştir. Gördüğünüz rüyayla ilgili kafanızdaki sorulara cevap vereceğini düşünüyoruz.

Rüyada kusmak görmek Yaptığınız bir şeyden pişmanlık duyacağınıza işarettir. kustuğunu görmek genelde iyiye yorumlanmaz, insanın düşünmeden hareket ettiğini ve bundan dolayı sıkıntı yaşayacağı anlamına gelir.

Rüyada bal kusmak Tövbe etmeye yorumlanır.
Rüyada inci kusmak Kur’anı kerimi hatim etmeye işarettir.
Rüyada süt kusmak Güzel söz duymaya yorumlanır.
Rüyada yediği yemeği kusmak Elden bir mal çıkartmak anlamına gelir
Rüyada zorlukla kusmak Çocuk düşürmeye yorumlanır.
Rüyada balgam kusmak Saglıklı olmaya işarettir.
Rüyada kan kusmak Nimet, zenginlik anlamını taşır
Rüyada safra kusmak Zayıflıktan kurtulmaya yorumlanır.
Kolaylıkla kusmak Bir hakkı sahibine vermek
Rüyada kusan birini, birisinin kustuğunu görmek, sizin dışınızda birinin yaptığı düşünülmeden yapılan bir şey yada söylenen bir söz yüzünden canınızın sıkılacağını simgeler.
Rüyada kusmak, zorlukların üstesinden gelmek, pişmanlık duymak, sıkıntılardan kurtulmak anlamlarına gelir.
Bir hasta çok miktarda kusarsa ecelinin geldiğine, kustuğunu yemek, yapmış oldduğu hayırdan vazgeçtiğini işaret etmektedir.
Oruç olan bir kimse, Rüyada kustugunu ve onu yaladıgını gören kimse borcunu ödemeye kudreti olduğu halde onu ödemedigine ve bundan dolayı günahkar olduğuna isarettir.
Rüyada leğen içine kustugunu gören kimse günahlarından tövbe eder ve hanımı ondan haram bir mala nail olur.
Eger kusuntunun tadı iyi ve kolayca kusarsa, o kimsenin tövbe etmesine ve sapıklıktan kendi istegiyle dönmesine isarettir.
Eger kusuntunun tadı pis ve çetin kusarsa, o kimsenin bulunduğu sapıklıktan dönmesi onun vücudunda bulunan ızdıraba, mal ve kazancında meydana gelecek musibete bunlar gibi ugrayacagı belalara binaen zorla mümkün olacagına isarettir.
Rüyada Kusmak, rüya sahibinin haksız almıs olduğu bir seyi sahibine vermesine isarettir.
Bu hal ise, tövbe ve pismanlıktır.
Rüyada kan kusarsa, o kimse günah islemekten vazgeçer veya haram bir mal kazandıgına pisman olur, yanında olan emaneti sahibine verir.
Rüyada sarap içse ve onu kussa o kimse haram bir malı elde eder ve onu sahibine vererek bundan tövbe eder.
Rüyada sarhoş olup kustugunu gören kimse, cimri olduğundan çoluk çocugunun geçimi için para sarfetmeyip, ancak kendisinde fazla olan bir şeyden geçimlerini temin ettigine ve bundan da pisman olduğuna isarettir.
Rüyada agız dölüsü acı safra kustugunu gören kimse, bir cezadan dolayi günah islemekden beri durur.
Rüyada yemek kustugunu gören kimse, bir adama bir şey bagıslar.
Rüyada kusuntu yemegi tekrar yuttugunu gören kimse, yaptıgı bagıstan geri döner.
Rüyada kusuntu yedigini gören kimse, mal, hayır ve söhrete erisir.
Takat getiremeyecek derecede kustugunu gören kimse, ölür veya ölüme yaklasır.
Rüyada fazla kan kustugunu görse, fakir için mala, bir çocugun dünyaya gelmesine veya yakın akrabalarından gurbette bulunan bir kimsenin yolculuktan geri dönmesine isarettir.

Aynı ya da benzer rüyayı gördüyseniz konunun altında ki yorum alanından gördüğünüz rüyayı bize anlatın.
Dini Rüya Tabirleri

SİTEMİZDE YAPILMIŞ BÜTÜN RÜYA TABİRLERİ PSİKOLOJİK KAYNAKLARA GÖRE YAPILMIŞTIR. İSLAMİ, DİNİ YA DA DİYANET RÜYA TABİRLERİ ANCAK KİŞİYE ÖZEL EHİL KİŞİLER TARAFINDAN TABİR EDİLEBİLİR. BU SİTEDEN OKUDUĞUNUZ RÜYALARI İSLAMİ DEĞER OLARAK KABUL ETMEYİNİZ.

Arananlar

Güncelleme: 03 Ağustos 2013
Google Plus

Bkz. , , , , ,

Yorumlar (3 Yorum)

 1. zeliha diyor ki:

  ölmüş bir insanın kustugunu görmek
  ne anlama geliyor

 2. zeliha yüksel diyor ki:

  ben rüyamda okulumun çöp kutularına kusuyordum böyle fındık ezmesi gibi kirli sarı gibi bir renkteydi. sonradan en iyi arkadaşımın da benle beraber aynı şeyi yaptığını gördüm. daha sonra kuzenimin de benle aynı şeyi yaptığını görüyordum.

 3. suheyla diyor ki:

  ruyada oglumu goruyodm kendisi 2.5 yasinda onu goruydm kucagimdaydi.ve kusmaya basladi ordaki bi genc kizin uzerine kustu.kiz bagirdi noluyo ya falan dedi bende bilerek olmadi oglum birden kustilu dedim snra o kiai ustunu temizliyodu

Rüyanızı paylaşın veya paylaşılan rüyalara yorum yapın


MT2