Rüyanızda ne gördünüz? Rüya arama motoru ile rüyalarınızı yorumlayın.Rüyada Kurbanlık Görmek

Dini Rüya Yorumları, Rüyada Kurbanlık görmek islami rüya tabirleri, Rüyamda Kurbanlık gördüm ne anlama gelir, Rüyamda Kurbanlık gördüm neye delalet eder, Rüyada Kurbanlık görmek güncel rüya yorumları, Rüyada Kurbanlık görmenin dini rüya tabiri, Rüyada Kurbanlık görmek islami yorumu nasıl yapılır

İçerisinde Kurbanlık geçen bir rüya gördünüz ve rüyanızın ne anlama geldiğini merak ediyorsunuz. Rüyada Kurbanlık görmek ile ilgili rüya yorumlarını sizler için toparladık. Ancak unutulmaması gereken bir doğru var, oda rüya ile amel edilmez.

Rüyanızda gördüğünüz Kurbanlık ile ilgili rüya yorumlarını çeşitli kaynak sitelerden birleştirerek sizlere sunuyoruz.

Rüyada Kurbanlık görmek nedir? Kurbanlık görmenin rüya tabiri ne anlama geliyor, bu rüya nasıl yorumlanır. Bu sayfada Kurbanlık görmek rüyasının açıklaması verilmiştir. Gördüğünüz rüyayla ilgili kafanızdaki sorulara cevap vereceğini düşünüyoruz.

Rüyada kurbanlık hayvan görmek Adak, Niyet, Dilek ve Dua anlamlarını simgeler.

Kurban kesmek, hayvan kesmek, Kurbanlık hayvan kestiğini görmek Adağını yerine getirmek manasını taşır.

Kurbanlık hayvanı kesemediğini görmek, Kendini cezalandırmak eğiliminde olduğunuz anlamını ifade eder.

Haram hayvan yada kurban kesilmesi caiz olmayan hayvanı kurban etmek, yaşamınızın manevi yönünde yolunda gitmeyen bir şeyler olduğunu ifade eder. Bunlar söyledikleri ile yaptıklarının farklı olması, inancında şüphe, haram veya yalana meyil vb.

Haram hayvan: at, köpek, eşek, domuz gibi dinimizce yenmesi yasak hayvanlar.
Kurban edilmesi caiz olmayan hayvan: koyun, keçi, dana gibi kurban edilmesi mümkün olan hayvanlardan bir veya iki gözü kör, hasta, topal, bir yeri kırık hay­vanların kurban edilmesi caiz değildir.

Aynı ya da benzer rüyayı gördüyseniz konunun altında ki yorum alanından gördüğünüz rüyayı bize anlatın.
Dini Rüya Tabirleri

SİTEMİZDE YAPILMIŞ BÜTÜN RÜYA TABİRLERİ PSİKOLOJİK KAYNAKLARA GÖRE YAPILMIŞTIR. İSLAMİ, DİNİ YA DA DİYANET RÜYA TABİRLERİ ANCAK KİŞİYE ÖZEL EHİL KİŞİLER TARAFINDAN TABİR EDİLEBİLİR. BU SİTEDEN OKUDUĞUNUZ RÜYALARI İSLAMİ DEĞER OLARAK KABUL ETMEYİNİZ.

Arananlar

Güncelleme: 03 Ağustos 2013
Google Plus

Bkz. , , , , ,

Rüyanızı paylaşın veya paylaşılan rüyalara yorum yapın


MT2