Rüyanızda ne gördünüz? Rüya arama motoru ile rüyalarınızı yorumlayın.Rüyada Kız Isteme Görmek

Dini Rüya Yorumları, Rüyada Kız isteme görmek islami rüya tabirleri, Rüyamda Kız isteme gördüm ne anlama gelir, Rüyamda Kız isteme gördüm neye delalet eder, Rüyada Kız isteme görmek güncel rüya yorumları, Rüyada Kız isteme görmenin dini rüya tabiri, Rüyada Kız isteme görmek islami yorumu nasıl yapılır

İçerisinde Kız isteme geçen bir rüya gördünüz ve rüyanızın ne anlama geldiğini merak ediyorsunuz. Rüyada Kız isteme görmek ile ilgili rüya yorumlarını sizler için toparladık. Ancak unutulmaması gereken bir doğru var, oda rüya ile amel edilmez.

Rüyanızda gördüğünüz Kız isteme ile ilgili rüya yorumlarını çeşitli kaynak sitelerden birleştirerek sizlere sunuyoruz.

Rüyada Kız isteme görmek nedir? Kız isteme görmenin rüya tabiri ne anlama geliyor, bu rüya nasıl yorumlanır. Bu sayfada Kız isteme görmek rüyasının açıklaması verilmiştir. Gördüğünüz rüyayla ilgili kafanızdaki sorulara cevap vereceğini düşünüyoruz.

Rüyada kız istemek, Kız isteme, kız istenmesi, istenmek, istendiğini görmek, en sık görülen, en çok aranan rüya tabiridir

Rüyayı gören bir kız ise
* Bazı rüya tabircisi bunu olumlu olarak yorumlamaktadırlar. Bekar bir genç kız rüyada istendiğini, erkek ailesi tarafından istenmeye gelindiğini görürse, sevdiği hoşlandığı erkek ile yuvasını kuracak yada yakın bir zamanda bu erkekle karşılaşacak. Mutlu bir yaşamı olacak anlamına gelir.
* Bir kısım rüya yorumcusu bunu benzer şekilde açıklamakta ancak sonunda mutlu bir yaşamı olmayacağı şeklinde bitirmektedir.

Rüyayı gören bekar erkek ise
Evlenmek istediği kizı ve ailesini zorladığı, acele ettiği anlamındadır. Gelişmeleri biraz daha zaman bırakıp büyüklerinin sözünü dinlemesi gerektiğini işaret etmektedir.

Görücü olmak, görücü gitmek, başkası için kız istemek hayatta rehberlik, önderlik, yol göstericilik gibi bazı alanlarda olağanüstü yeteneklere sahip olduğunuzu ve bu yönünüzle çevrenizin daima beğenisi kazandığınızı, çevrenizki insanları kontrol etme, yönlendirme konularında başarılarınızı simgeler.

Rüyada kız istemek teriminin rüya açıklaması burada kısa olarak verilmiştir. Bilindiği üzere bir rüyanın yorumlanmasında içinde bulunduğunuz ruh haliniz, yaşınız, cinsiyetiniz, eğitim ve sosyal durumunuz, rüyayı gördüğünüz zaman, gerçek yaşamınızdaki endişeleriniz ve sevinçleriniz ile rüyadaki diğer tüm unsurlar ve unsurların rengi, durumu, miktarı, nitelikleri birlikte değerlendirilmeli ve mümkün olabildiği kadar konuya pozitif yaklaşarak açıklama yapılmalıdır.

Bu sayfada kız istemek kelimesi hakkında verilen özet bilgi ile rüyanızdaki öteki faktörleri bir arada ele alıp, yorumunuzu tamamlamanız gerekmektedir. Görülen her rüyanın mesaj vermesini beklemeyiniz. Rüyalar daima geleceğe yönelik bilgi vermezler, bazen geçmişin bir yansıması, muhasebesi olabileceği gibi bazanda günlük yaşamda kafanıza takılan bir sorunun değerlemesi olabilir. Ancak bazı durumlarda kısacık bir rüya çok derin anlamlar taşıyabilir ve bunları tanımlamak güçtür. Her zaman için rüyaları yorumlarken olumlu düşünmelisiniz.

kız istemek rüyası tabiri, yorumu, izahı deneyim, araştırma, doğru bilgilere ulaşmayı gerektiren iştir. Çözemediğiniz rüyalarınızı bize yazabilirsiniz.

İpuçları istendiğini görmek, kız istediklerini görmek, kız istediğini görmek, kız istemek rüya tabiri, kız istemek rüya açıklaması, kız istemek rüya anlamı, kız istemek neye delalet eder, kız istemek ne manaya gelir, kız istemek görmenin anlamı, kız istemek neyi gösterir, kız istemek ne demektir, kız istemek rüya yorumu, kız istemek neyi işaret etmektedir

Aynı ya da benzer rüyayı gördüyseniz konunun altında ki yorum alanından gördüğünüz rüyayı bize anlatın.
Dini Rüya Tabirleri

SİTEMİZDE YAPILMIŞ BÜTÜN RÜYA TABİRLERİ PSİKOLOJİK KAYNAKLARA GÖRE YAPILMIŞTIR. İSLAMİ, DİNİ YA DA DİYANET RÜYA TABİRLERİ ANCAK KİŞİYE ÖZEL EHİL KİŞİLER TARAFINDAN TABİR EDİLEBİLİR. BU SİTEDEN OKUDUĞUNUZ RÜYALARI İSLAMİ DEĞER OLARAK KABUL ETMEYİNİZ.

Arananlar

Güncelleme: 03 Ağustos 2013
Google Plus

Bkz. , , , , ,

Yorumlar (3 Yorum)

 1. esra diyor ki:

  Benimle tanışıp evlenme niyeti olan birisi var. Ben bu teklifini henüz okuduğum için ve erken (19 yasindayim) olduğunu düşündüğüm için kabul etmedim ama aklim onda kalmadi değil. Herneyse cuma gecesi rüyamda bize geldiklerini ve onun sag kolunun kirik oldugunu gordum yani alcidaydi ve nisanlandigimizi sözlendigimizi gördüm.

  Simiden sağolun Allah razi olsun

 2. umit diyor ki:

  Ruyamda silah ve kursun gordum ates etmedim ama sarjore kursun koydum

 3. ahmet diyor ki:

  rüyamda sevdiğim kızı annemle istemeye gidiyoruz.kapıdan içeriye girdiğimizde yengeleri kuzenleri hepsi dolmuşlar eve nihayetinde oturacak yer yok ben yere dizüstü oturdum annemde sandalyeye oturdu.kızın yengeleri kendi aralarında konuşuyor tabi bende sinirlendim.sizin kızınızıda sizide deyip hem sevgilimin kolundan hem annemin tutup o evden çıkardım ardından uyandım…

Rüyanızı paylaşın veya paylaşılan rüyalara yorum yapın


MT2