Rüyanızda ne gördünüz? Rüya arama motoru ile rüyalarınızı yorumlayın.Rüyada Kalp Atışı Görmek

Rüya Tabirleri Dini, Rüyada Kalp atışı görmenin islami rüya tabiri nasıl yapılır, Rüyada Kalp atışı görmek diyanet dini rüya tabirleri, Rüyada Kalp atışı görmek ne anlama gelir, rüya tabirleri Kalp atışı görmek nasıl yorumlanır, Rüyada Kalp atışı görmek kenzul menam rüya yorumları, Rüyamda Kalp atışı gördüm neye işarettir

İçerisinde Kalp atışı geçen bir rüya gördünüz ve rüyanızın ne anlama geldiğini merak ediyorsunuz. Rüyada Kalp atışı görmek ile ilgili rüya yorumlarını sizler için toparladık. Ancak unutulmaması gereken bir doğru var, oda rüya ile amel edilmez.

Rüyanızda gördüğünüz Kalp atışı ile ilgili rüya yorumlarını çeşitli kaynak sitelerden birleştirerek sizlere sunuyoruz.

Rüyada Kalp atışı görmek nedir? Kalp atışı görmenin rüya tabiri ne anlama geliyor, bu rüya nasıl yorumlanır. Bu sayfada Kalp atışı görmek rüyasının açıklaması verilmiştir. Gördüğünüz rüyayla ilgili kafanızdaki sorulara cevap vereceğini düşünüyoruz.

Rüyada kalp atışı duymak duygularınızı iyi tanımanız gerektiğini göstermektedir.

Alternatif olarak, bir kalp atışı yaşam ya da korku ifade olabilir.

Kalbinin hızlı attığını görmek yaşam endişesi ya da korku ifade edebilir.

Kalbinin çok yavaş attığını görmek gerçek hayatınızda kendinizi bir tehdit altında hissettiğinizi işaret etmektedir.

Aynı ya da benzer rüyayı gördüyseniz konunun altında ki yorum alanından gördüğünüz rüyayı bize anlatın.
Dini Rüya Tabirleri

SİTEMİZDE YAPILMIŞ BÜTÜN RÜYA TABİRLERİ PSİKOLOJİK KAYNAKLARA GÖRE YAPILMIŞTIR. İSLAMİ, DİNİ YA DA DİYANET RÜYA TABİRLERİ ANCAK KİŞİYE ÖZEL EHİL KİŞİLER TARAFINDAN TABİR EDİLEBİLİR. BU SİTEDEN OKUDUĞUNUZ RÜYALARI İSLAMİ DEĞER OLARAK KABUL ETMEYİNİZ.

Arananlar

Güncelleme: 03 Ağustos 2013
Google Plus

Bkz. , , , , ,

Yorumlar (3 Yorum)

  1. nur diyor ki:

    8 haftalık hamileyım bebeğimin kalp atışları duyulmuyor. o gece çok ağladım ve yattim gece ruyamda doktor kontrolüne gittiğimi gördüm muayane olurken bebeğin kalp atışlarını duyduk.

  2. cemile diyor ki:

    merhaba…rüyamda hamile olduğumu öğreniyorum doktorda sonra kalp atışlarını dinliyorum bebeğin iki tane kalp yan yana görüyorum ultrasonda.çok güzel bir rüyaydı :(

  3. songul diyor ki:

    Rüyamda kalp atışlarım çok yavaşlıyodu oluceğimi hassediyodum komşum yanımdaydı yardım etmesini istiyorum ama yardım etmiyodu kalp atışlarım yavaşladıkça çook kırkdum olmekden ölünce yaşayacaklarımdan hazır olmadığımı hissettim ve o sırada uyandım…ama etkisinden kurtulamıyorum…şimdiden teşekkurederim açıklamanız için…en kısa zamanda bekliyorum.

Rüyanızı paylaşın veya paylaşılan rüyalara yorum yapın


MT2