Rüyanızda ne gördünüz? Rüya arama motoru ile rüyalarınızı yorumlayın.Rüyada Et Görmek

İslami Rüya Tabirleri, Rüyada Et gördüm dini anlamı nedir, Rüyada Et görmek neye delalet eder, Rüyada Et görmek islami rüya yorumu, Rüyada Et görmenin islami anlamı nedir, Rüyada Et görmek diyanet rüya yorumları

İçerisinde Et geçen bir rüya gördünüz ve rüyanızın ne anlama geldiğini merak ediyorsunuz. Rüyada Et görmek ile ilgili rüya yorumlarını sizler için toparladık. Ancak unutulmaması gereken bir doğru var, oda rüya ile amel edilmez.

Rüyanızda gördüğünüz Et ile ilgili rüya yorumlarını çeşitli kaynak sitelerden birleştirerek sizlere sunuyoruz.

Rüyada Et görmek nedir? Et görmenin rüya tabiri ne anlama geliyor, bu rüya nasıl yorumlanır. Bu sayfada Et görmek rüyasının açıklaması verilmiştir. Gördüğünüz rüyayla ilgili kafanızdaki sorulara cevap vereceğini düşünüyoruz.

Rüyada et görmek Sanılanın aksine et rüyaları hiçte iyi sayılmaz. Özellikle çiğ et daima kötüye yorumlanır. Hastalık, dert, sıkıntı, üzüntü olarak alınır.

Kasaptan et almak, et aldığını görmek, Rüyasında bir kasaptan et alan kimse hastalanır. Et kokmuşsa durum daha da kötü sayılır.

Rüyada et yemek , et yediğini görmek iyiye yorumlanmaz. Et yemekleri daima haram kazanılan parayı tasvir eder. Özellikle çiğ et kötüye yorumlanır.

Bir kasapta asılı duran etler çevreyi de ilgilendiren bir sorun olduğunu, insan eti; dedikodu, rüyada kasaptan et almak; sağlık sorunları yaşamak anlamına gelir.

Koyun eti görmek hasta olmak ve bazı kötü olaylar yaşamak,

kuş eti yemek amaçların gerçekleşmesi,

kokmuş et kötü olayların habercisidir.

Et yemekleri yemek; doğru yollardan para kazanmamak, helal olmayan para olarak yorumlanır.

Kimden: mimarsinan Cinsiyetiniz:Kadın Yaşınız:32 Medeni Durumunuz:Evli

Hocam merhaba
Rüyamda yemek üzere kasaptan alınmış doğranmamış, iri, sanırım but olarak, kırmızı etler gördüm, muhtemelen dana veya kuzu eti olabilir.

Bunları ben buzdolabının derin dondurucusuna yerleştiriyorum. Bir kısmını yerleştirmişim bir kısmını yerleştirmekteyim. Normalden çok fazla et görüyorum. Birde annemlerin kestikleri kurban eti var (o gerçekte de var şu an dolapta) onuda görüyorum, en son onu koyuyorum , pembeleşmiş, tombullaşmış olarak tek parça halinde.

Etlerin hepsi tombul ve yuvarlak hatlı, epeyce güzel görünüyorlar. Hocam neye çıkar yorumlamanızı rica eder şimdiden teşekkür ederim. ( bu arada ben geçen günlerde porselen tabak kırmakla ilgili de yazmıştım. belki hatırlarsınız.)

Rüya yorumu; Et rüyaları makbul rüyalar değildir, genellikle sıkıntı, hastalık, sorun işaret etmektedirler.

Ancak rüyanızdaki unsurlar hep pozitif olduğu için rüyanızın işaret ettiği sıkıntının çok kolay ve çabucak atlatılacağı söylenebilir.

Aynı ya da benzer rüyayı gördüyseniz konunun altında ki yorum alanından gördüğünüz rüyayı bize anlatın.
Dini Rüya Tabirleri

SİTEMİZDE YAPILMIŞ BÜTÜN RÜYA TABİRLERİ PSİKOLOJİK KAYNAKLARA GÖRE YAPILMIŞTIR. İSLAMİ, DİNİ YA DA DİYANET RÜYA TABİRLERİ ANCAK KİŞİYE ÖZEL EHİL KİŞİLER TARAFINDAN TABİR EDİLEBİLİR. BU SİTEDEN OKUDUĞUNUZ RÜYALARI İSLAMİ DEĞER OLARAK KABUL ETMEYİNİZ.

Arananlar

Güncelleme: 03 Ağustos 2013
Google Plus

Bkz. , , , , ,

Rüyanızı paylaşın veya paylaşılan rüyalara yorum yapın


MT2