Rüyanızda ne gördünüz? Rüya arama motoru ile rüyalarınızı yorumlayın.
Rüyada Eski Sevgili Ile Öpüşmek Görmek

Dini Rüya Yorumları, Rüyada eski sevgili ile öpüşmek görmek islami rüya tabirleri, Rüyamda eski sevgili ile öpüşmek gördüm ne anlama gelir, Rüyamda eski sevgili ile öpüşmek gördüm neye delalet eder, Rüyada eski sevgili ile öpüşmek görmek güncel rüya yorumları, Rüyada eski sevgili ile öpüşmek görmenin dini rüya tabiri, Rüyada eski sevgili ile öpüşmek görmek islami yorumu nasıl yapılır

İçerisinde eski sevgili ile öpüşmek geçen bir rüya gördünüz ve rüyanızın ne anlama geldiğini merak ediyorsunuz. Rüyada eski sevgili ile öpüşmek görmek ile ilgili rüya yorumlarını sizler için toparladık. Ancak unutulmaması gereken bir doğru var, oda rüya ile amel edilmez.

Rüyanızda gördüğünüz eski sevgili ile öpüşmek ile ilgili rüya yorumlarını çeşitli kaynak sitelerden birleştirerek sizlere sunuyoruz.

Rüyada eski sevgili ile öpüşmek görmek nedir?, rüyada eski sevgili ile öpüşmek görmenin rüya tabiri ne demektir? konusu bu sayfada açıklanmaktadır.

Rüyada eski sevgili ile öpüşmek

Rüyamda eski sevgilim Rıdvan’la (yaklaşık 2 ay önce ayrıldık 3 yıllık bir ilişkiydi ) hiçbir şey olmamış gibi öpüşüyorduk. Hem de ama nasıl bir öpüşme, derinden hissediyorum o a’nı.

Şu an başka bir kızla birlikte olabileceğini düşünüyorum. O kız da varmış, hastaymış o kız sanırım onunla o yüzden sanki zorunluluktan birlikteymiş gibi hissettiriyor bana. Bana “sana aşığım” diyorken çok içtendi. Ben kız için hasta diyorken pek inanasım gelmiyor bu duruma. O da bana hani zorunluluktan birlikte olduğunu söylüyorken güya ben ona inanamıyorum.

Ben sana aşığım diyor öpüyor durmadan beni. Nasıl birden uyanacağımı bilemedim. Bir de bebeğim olmuştu kız mi erkek mi onu göremedim önce kendim yıkanmışım bebeğimi yıkayacakmışım sonra. Böyle banyoda fotoğrafımızı çektiriyorum sarılmışım ona aynada görüyorum bebeği sadece, kucağımda yoktu ama yani yokmuş gibi geliyor. Sonra uyandım.

Yorumlarınızı bekliyorum. Şimdiden teşekkür ederim.

Kimden: kırmızı
Cinsiyetiniz:kız
Yaşınız:25
Medeni Durumunuz:bekar
Şu anki ruh haliniz: üzgün öfkeli umutlu
Anahtar kelimeler: eski sevgili, sevgiliyle öpüşmek, bebeği olduğunu

2 Eylül 2013 RuyaBul.Com

Aynı ya da benzer rüyayı gördüyseniz konunun altında ki yorum alanından gördüğünüz rüyayı bize anlatın.
Dini Rüya Tabirleri

SİTEMİZDE YAPILMIŞ BÜTÜN RÜYA TABİRLERİ PSİKOLOJİK KAYNAKLARA GÖRE YAPILMIŞTIR. İSLAMİ, DİNİ YA DA DİYANET RÜYA TABİRLERİ ANCAK KİŞİYE ÖZEL EHİL KİŞİLER TARAFINDAN TABİR EDİLEBİLİR. BU SİTEDEN OKUDUĞUNUZ RÜYALARI İSLAMİ DEĞER OLARAK KABUL ETMEYİNİZ.

Arananlar

Güncelleme: 02 Eylül 2013
Google Plus

Bkz. , , , , ,

Rüyanızı paylaşın veya paylaşılan rüyalara yorum yapın


MT2