Rüyanızda ne gördünüz? Rüya arama motoru ile rüyalarınızı yorumlayın.Rüyada Canı Yanmak Görmek

Dini Rüya Yorumları, Rüyada canı yanmak görmek islami rüya tabirleri, Rüyamda canı yanmak gördüm ne anlama gelir, Rüyamda canı yanmak gördüm neye delalet eder, Rüyada canı yanmak görmek güncel rüya yorumları, Rüyada canı yanmak görmenin dini rüya tabiri, Rüyada canı yanmak görmek islami yorumu nasıl yapılır

İçerisinde canı yanmak geçen bir rüya gördünüz ve rüyanızın ne anlama geldiğini merak ediyorsunuz. Rüyada canı yanmak görmek ile ilgili rüya yorumlarını sizler için toparladık. Ancak unutulmaması gereken bir doğru var, oda rüya ile amel edilmez.

Rüyanızda gördüğünüz canı yanmak ile ilgili rüya yorumlarını çeşitli kaynak sitelerden birleştirerek sizlere sunuyoruz.

Rüyada canı yanmak görmek nedir? canı yanmak görmenin rüya tabiri ne anlama geliyor, bu rüya nasıl yorumlanır. Bu sayfada canı yanmak görmek rüyasının açıklaması verilmiştir. Gördüğünüz rüyayla ilgili kafanızdaki sorulara cevap vereceğini düşünüyoruz.

Rüyada can yanması, canı canmak, canının yandığını görmek gerçek yaşamınızda sizi üzen bir olayın sona ereceğine işaret etmektedir.

Rüyada birinin canını yakmak, birinin canını yaktığını görmek hayatınızda size büyük bir üzüntü kaynağı olan birisi olduğunu simgeler.

Aynı ya da benzer rüyayı gördüyseniz konunun altında ki yorum alanından gördüğünüz rüyayı bize anlatın.
Dini Rüya Tabirleri

SİTEMİZDE YAPILMIŞ BÜTÜN RÜYA TABİRLERİ PSİKOLOJİK KAYNAKLARA GÖRE YAPILMIŞTIR. İSLAMİ, DİNİ YA DA DİYANET RÜYA TABİRLERİ ANCAK KİŞİYE ÖZEL EHİL KİŞİLER TARAFINDAN TABİR EDİLEBİLİR. BU SİTEDEN OKUDUĞUNUZ RÜYALARI İSLAMİ DEĞER OLARAK KABUL ETMEYİNİZ.

Arananlar

Güncelleme: 03 Ağustos 2013
Google Plus

Bkz. , , , , ,

Yorumlar (1 Yorum)

  1. Sude diyor ki:

    Rüyamda kadın hastalığı için hastahaneye kontrole gidiyorum.Doktor beni masaya yatırıp sanki kürtaj yapıyor.Çok canımın yandığını hissediyorum.Yeter yapma dayanamıyorum diyorum

Rüyanızı paylaşın veya paylaşılan rüyalara yorum yapın


MT2