Rüyanızda ne gördünüz? Rüya arama motoru ile rüyalarınızı yorumlayın.Rüyada Bebek Görmek

Dini Rüya Tabirleri, Rüyada bebek görmenin islami tabiri nedir, Rüyada bebek görmek neye çıkar, Rüyada bebek görmek dini olarak ne anlama gelir nasıl anlam çıkar, Rüyada bebek görmek dini rüya yorumları, Rüyada bebek görmek diyanet rüya tabiri, Rüyamda bebek gördüm rüya yorumları

İçerisinde bebek geçen bir rüya gördünüz ve rüyanızın ne anlama geldiğini merak ediyorsunuz. Rüyada bebek görmek ile ilgili rüya yorumlarını sizler için toparladık. Ancak unutulmaması gereken bir doğru var, oda rüya ile amel edilmez.

Rüyanızda gördüğünüz bebek ile ilgili rüya yorumlarını çeşitli kaynak sitelerden birleştirerek sizlere sunuyoruz.

Rüyada bebek görmek nedir? bebek görmenin rüya tabiri ne anlama geliyor, bu rüya nasıl yorumlanır. Bu sayfada bebek görmek rüyasının açıklaması verilmiştir. Gördüğünüz rüyayla ilgili kafanızdaki sorulara cevap vereceğini düşünüyoruz.

Rüyada bebek görmek masumiyet, cana yakınlığı ve yeni başlangıçları belirtir. kız bebek içinizdeki incinebilir, temiz kalpliliğinizi, çaresizliğinizi, erkek bebek bozulmamış temiz ahlakınızı gösterir. Rüyada bebekler sizin kendi içinizde gizli kalmış değerlerinizin ve potansiyelinizin farkında olduğunuzu gösterir.

Rüyasında bebek sahibi olmak kendinizin yada bir başkasının bebek sahibi olduğunu görmek bir projeye imza attığınızı yada yepyeni planlarınız olduğunu gösterir. Bu rüya aynı zamanda yeni bir başlangıca veya yakında katılacağınız bir toplantıya delalet edebilir. Bunun bir başka türlü açıklaması ise yakın bir gelecekte bir toplantıya veya başlayacak projeye iştirak edip etmeme konusunda sizin bir isteğiniz olduğunu ancak bu konuda endişe taşıdığını anlatır.

Rüyanda bebeği olduğunu unutmak, kendinizi bebek sahibi olduğunu unutmuş halde görürseniz buda sizin çaresizliğinizi (savunma eksikliği) saklamaya çalışıyorsunuz olarak yorumlanır.

Bebek sevmek, onu okşamak, bir bebeği sevdiğini görmek gerçek yaşamınızda sevgi ihtiyacınızı, sevgiye aç, sevilmek isteyen yönünüzü simgeler. Bu rüya aynı zamanda gerçekleştiremediğiniz hayallerinizi ifade edebilir.

Rüyada bebek uyutmak, bir bebeği uyutmaya çalışmak, reel hayatta içinde bulunduğunuz yaşam şartlarının sizi çok yorduğunu, dinlenmeye ihtiyaç duyduğunuzu simgeler.

Gülen bebekler, bebek gülmesi, bir bebeğin gülümsediğini görmek saf ve temiz duygular dolu, sevinçli bir dönem yaşamakta olduğunuzu ve bu dönemin tadını çıkarmanızı belirtir. Sevdiklerinizi mutlu etmek için fazla soru sormayın mesajı verir.

Konuşan bebek, bebeğin konuştuğunu görmek gerçekte bir bebeğiniz varsa bu rüya umutlarınızın bir yansımasıdır. Bebek sahibi değilseniz hedefinize giden yolda başarı ve mutluluk için inandığınız doğruları, karşınızdakilere sevgiyle söyleyin, susmayın demektir.

Yürüyen bebek, dans eden bebekler, bebeğin yürüdüğünü görmek, geleceğinizin parlak olduğunu simgelerken, içinizde gizli duran potansiyeli açığa çıkarmanız gerektiğini temsil eder.

Rüyada hasta bebek görmek hayatınızda başlamayı düşündüğünüz yeni projeye yada planladığınız yeni adımı engelleyen bazı sorunlar olduğunu ve bu durumun sizde karamsarlık yarattığını işaret etmektedir.

Bebek ölümü, bebeğinin öldüğünü görmek özel yaşamınızda yada ev hayatınızda bazı şeylerin eksikliğini hissettiğinizi veya yolunda gitmediğini gösterir. Gerçekten bebeği olup ta bu rüyayı gören kişinin hemen eşiyle karşı karşıya oturup yolunda gitmeyen şeyi tespit edip, çaresini bulması gereklidir.

Ölü bebek görmek gerçek yaşamınızda parçası olduğunuz bir şeyin sonunu gösterir. Bu bir ekipten ayrılma, herhangi bir projeden vazgeçme, işini kaybetme, arkadaş gurubundan ayrılma olabilir.

Rüyalarda doğum yapmaya gitmek kendinizi hastaneye doğum yapmaya giderken görürseniz bu rüya sizin maddi veya manevi yönden desteğe ihtiyacınız olduğunu temsil eder. Belkide bazı sorumluluklardan kaçıyorsunuz.

Hamile kadının doguma gitmesi Şu anda gerçekten hamile iseniz ve kendinizi doğuma giderken görürseniz bunun anlamı, gerçek yaşamınızda bebeğim doğarken hastaneye yetişebilecekmiyim diye kaygı ve tasa içinde olduğunuzu gösterir ve bu tasayı üzerinizden atmanız gerektiğini ifade eder.

Rüyada çok küçük bebek görmek Rüyada normalden çok daha küçük ebatta bir bebek görürseniz bu sizin gerçek yaşamınızda bazı konularda çaresizlik, güçsüzlüğü yada beceriksizliğinizi başkalarının görmelerinden korktuğunuzu işaret etmektedir. Başkalarından yardım beklemeyi bırakıp bütün dizginleri elinize almanız gerektiğini simgeler.

Bebeği suya sokmak Rüyada bir bebeği suya sokup çıkardığını görmek herhangi bir konuda veya mevkide geri adım attığınızı gösterir. Belkide artık hiçbir sıkıntı ve sorumluluğun olmadığı bir yere çekilmek istiyorsunuz ( anne karnı). Bilindiği gibi bebekler için en rahat ve güvenli yer anne karnıdır.

Suda doğum yapmak İşin gerçeği bazı anneler bebeklerini suda, havuzda dünyaya getirirler. Çünkü suyun ortamı ile bebeğin içinde bulunduğu anne karnı aynıdır. İşte bu yüzden bebeğin suda dünyaya gelmesi, su ile anne karnı arasındaki ortam benzerliğinden dolayı bu bebek sağlığı için daha olumludur. Suda doğum yaptığını görmek ise hayata olumlu, pozitif baktığınız bir yaşam dönemini işaret etmektedir.

AŞAĞIDA POPÜLER BEBEK RÜYALARI ÖZETLERİ VERİLMİŞTİR. AYRINTILAR İÇİN İLGİLENDİĞİNİZ YORUMU TIKLAYINIZ
Rüyada kendi bebekliğini görmek gerçek yaşamdaki sorumluluk ve endişelerden kaçmak isteğinizi simgeler
Ruyada ağlayan bebek sizin manevi yönden destege ihtiyaciniz olduğunu
Rüyada tüp bebek yaşamınızda yeni umutlar, yeni heyecaların olacağı yeni bir döneme
Rüyada bebek losyonu içinizdeki çocuk ruhunu yatıştırmanız gerektiğini gösterir
Rüyada bebek bezi görmek sizin çocuksu veya bebeksi tutumları
Ruyada bebe arabasi gormek evlenip bir yuva kurmak istediğinizi veya evliyseniz bir
Ruyada bebek elbisesi gormek sizin hal ve haraketlerinizin daha nazik, anlayışlı ve olgunlaştığını
Ruyada bebek bakıcısı güncel yaşamınızda bazı zorluklar yaşıyorsunuz ve bunları
Bebek banyosu görmek yeni bir hayata baslamayi gösterir
Rüyada bebek ayakkabisı Temizlik, saflik, temiz karakter, iyi huy, masumiyet
Rüyada bebek yağı icinizdeki çocuğu sakinlestirin, yani daha acikcasi
Ruyada bebek mamasi vermek yemeklerde lokmanizi küçük yiyin, yani az yiyin
Bir bebeğin duş yaptığını görmek yeni iş, yeni bir başlangıca aday olduğunuzu
Rüyada bebek maması görmek yakınlarınızdan birinin size çok ihtiyacı olduğunu gösterir
Rüyada bebek giysisi görmek çok ince bir ruh yapınız var, kendinizi çevrenizdekilere
Rüyada bebek taşımak bekar iseniz bir aile kurma isteğiniz olduğunu, evli iseniz bebk sahibi
Rüyada patik görmek masumiyet, güvenlik açığı, hassasiyet
Rüyada bebek kundağı görmek murada ermek olarak yorumlanır
Rüyada oyuncak bebek görmek iyiye yorumlanmaz ancak hemen karamsar olmayıp
Rüyada yeni doğan bebek görmek karamsar olmayıp, rüyada görülen diğer unsurlarla birlikte değerlendirilmelidir.
Rüyada erkek bebek görmek Rüyada görülen erkek bebek çabuk ve güzel bir habere işarettir
Rüyada bebek ağlaması duymak halen başarmak isteyipte basaramadiginiz amaclariniz olduğunu
Aç bebek, bebeğin acıktığını görmek sizin maddi yada manevi yönden başkalarına muhtaç olduğunuzu
Bir bebeği tek başına görmek kendinize biraz daha saygi göstermenizi ve sagliginiza daha dikkat
Rüyada terkedilmiş bir bebek ailenize ve özellikle varsa cocuklariniza olan duskunlugunuzu

Rüyada bebek rüya açıklaması burada kısa olarak verilmiştir. Bilindiği üzere bir rüyanın yorumlanmasında içinde bulunduğunuz ruh haliniz, yaşınız, cinsiyetiniz, eğitim ve sosyal durumunuz, rüyayı gördüğünüz zaman, gerçek yaşamınızdaki endişeleriniz ve sevinçleriniz ile rüyadaki diğer tüm unsurlar ve unsurların rengi, durumu, miktarı, nitelikleri birlikte değerlendirilmeli ve mümkün olabildiği kadar konuya pozitif yaklaşarak açıklama yapılmalıdır.

Bu sayfada bebek kelimesi hakkında verilen özet bilgi ile rüyanızdaki öteki faktörleri bir arada ele alıp, yorumunuzu tamamlamanız gerekmektedir. Görülen her rüyanın mesaj vermesini beklemeyiniz. Rüyalar daima geleceğe yönelik bilgi vermezler, bazen geçmişin bir yansıması, muhasebesi olabileceği gibi bazanda günlük yaşamda kafanıza takılan bir sorunun değerlemesi olabilir. Ancak bazı durumlarda kısacık bir rüya çok derin anlamlar taşıyabilir ve bunları tanımlamak güçtür. Her zaman için rüyaları yorumlarken olumlu düşünmelisiniz.

Aynı ya da benzer rüyayı gördüyseniz konunun altında ki yorum alanından gördüğünüz rüyayı bize anlatın.
Dini Rüya Tabirleri

SİTEMİZDE YAPILMIŞ BÜTÜN RÜYA TABİRLERİ PSİKOLOJİK KAYNAKLARA GÖRE YAPILMIŞTIR. İSLAMİ, DİNİ YA DA DİYANET RÜYA TABİRLERİ ANCAK KİŞİYE ÖZEL EHİL KİŞİLER TARAFINDAN TABİR EDİLEBİLİR. BU SİTEDEN OKUDUĞUNUZ RÜYALARI İSLAMİ DEĞER OLARAK KABUL ETMEYİNİZ.

Arananlar

Güncelleme: 03 Ağustos 2013
Google Plus

Bkz. , , , , ,

Yorumlar (2 Yorum)

  1. ilknur diyor ki:

    uyumadan once duydugum bi habere cok uzuldum ve yatakta isyan ettim unuttun mu bizi allahim diye oyle uyumusum ruyamda oglumla esimi gordum oglum daha yurumuyo ruyamda esimle oturuyorduk aksamdi oglum birden ayaklandi ama bu durum bize garip gelmdi sonra oturdugumuz odadan kapiyi acti elinde lamba gibi bisey vardi yatak odasina gitti bizde perinden gittik koridorun isigini acmaya calistim yanmadi yatak odasinin iqini actigimda esimle oglum kayboldu kapinin agzinda dizlerinin ustune cokmus simsiyah sacli beyaz tenli bi kiz vardi cok kotu bagiriyordu cikicam cikamiyordum kafasina bastiriyordum mustafa diye bagirmaya basladim daha sonra muhammet mustafa diyordum oyle hizli nefeš aliyõrdum ki kendi nefes alisima uyandim kendime gelene kadar da hala muiammed mustafa dedim cok korktm anlatinca bile korkuyorum nedir bunun anlami yardimci olur nolur

  2. zeynep özgüç diyor ki:

    rüyamda arkadaşımın bebegine bakyordum bir anda yürümeye başladı

Rüyanızı paylaşın veya paylaşılan rüyalara yorum yapın


MT2