Rüyanızda ne gördünüz? Rüya arama motoru ile rüyalarınızı yorumlayın.
Rüyada Bebek Doğuran Inek Görmek

Rüya Tabirleri Dini, Rüyada bebek doğuran inek görmenin islami rüya tabiri nasıl yapılır, Rüyada bebek doğuran inek görmek diyanet dini rüya tabirleri, Rüyada bebek doğuran inek görmek ne anlama gelir, rüya tabirleri bebek doğuran inek görmek nasıl yorumlanır, Rüyada bebek doğuran inek görmek kenzul menam rüya yorumları, Rüyamda bebek doğuran inek gördüm neye işarettir

İçerisinde bebek doğuran inek geçen bir rüya gördünüz ve rüyanızın ne anlama geldiğini merak ediyorsunuz. Rüyada bebek doğuran inek görmek ile ilgili rüya yorumlarını sizler için toparladık. Ancak unutulmaması gereken bir doğru var, oda rüya ile amel edilmez.

Rüyanızda gördüğünüz bebek doğuran inek ile ilgili rüya yorumlarını çeşitli kaynak sitelerden birleştirerek sizlere sunuyoruz.

Rüyada bebek doğuran inek görmek nedir? bebek doğuran inek görmenin rüya tabiri ne anlama geliyor, bu rüya nasıl yorumlanır. Bu sayfada bebek doğuran inek görmek rüyasının açıklaması verilmiştir. Gördüğünüz rüyayla ilgili kafanızdaki sorulara cevap vereceğini düşünüyoruz.

Rüyada bebek doğuran inek görmek

İyi günler,

Ramazan ayında özellikle son 10 gündür bir konuda Allah’tan biçare şekilde duayla geçirmekteyim. Gördüğüm rüyalar hemen hemen hepsi çıkar. O nedenle yorumunuzu önemsiyorum.

Rüyamda çocukluğumun geçtiği köydeki evdeyiz. (halen annemler orada yaşıyor). Ahırda 2 inek var. Altın sarısı gibi rengi olan hayvan doğum yapacak ve ben de oradayım. Ama hayvanla çok iyi anlaşıyormuşum ve karşılıklı birbirimizi anlıyoruz.

Duygularımla ben onu anlıyor (güya o da beni) ve birbirimize çok yakın hissediyoruz. Doğum sancısı başlamış ağrı çekiyor, yatıyor vs. Yardım etmeye çalışıyorum. Sonra ıkınıyor ve inek bir bebek (insan yavrusu) doğuruyor. Ben çocuğu çekip alıyorum, göbeğini keseceğim göbek kendiliğinden çözülüyor, kalan göbek kısmına klemp atıyorum vs.

Özetle çok iyi anlaştığımız bir ineğin doğumunda bulunuyorum ama inek bebek doğuruyor. Şimdiden çok teşekkürler. İyi günler.

Kimden: Aynur
Cinsiyetiniz:Kadın
Yaşınız:39
Medeni Durumunuz:Bekar
Şu anki ruh haliniz: Duaya ihtiyacım var, biraz sıkıntılı ama şükrü unutmayan
Anahtar kelimeler: Doğum yapan hayvan,ineğin bebek doğurması

Aynı ya da benzer rüyayı gördüyseniz konunun altında ki yorum alanından gördüğünüz rüyayı bize anlatın.
Dini Rüya Tabirleri

SİTEMİZDE YAPILMIŞ BÜTÜN RÜYA TABİRLERİ PSİKOLOJİK KAYNAKLARA GÖRE YAPILMIŞTIR. İSLAMİ, DİNİ YA DA DİYANET RÜYA TABİRLERİ ANCAK KİŞİYE ÖZEL EHİL KİŞİLER TARAFINDAN TABİR EDİLEBİLİR. BU SİTEDEN OKUDUĞUNUZ RÜYALARI İSLAMİ DEĞER OLARAK KABUL ETMEYİNİZ.

Arananlar

Güncelleme: 03 Ağustos 2013
Google Plus

Bkz. , , , , ,

Rüyanızı paylaşın veya paylaşılan rüyalara yorum yapın


MT2