Rüyanızda ne gördünüz? Rüya arama motoru ile rüyalarınızı yorumlayın.
Rüyada Arabasının Çalındığını Görmek

Dini Rüya Tabirleri, Rüyada arabasının çalındığını görmenin islami tabiri nedir, Rüyada arabasının çalındığını görmek neye çıkar, Rüyada arabasının çalındığını görmek dini olarak ne anlama gelir nasıl anlam çıkar, Rüyada arabasının çalındığını görmek dini rüya yorumları, Rüyada arabasının çalındığını görmek diyanet rüya tabiri, Rüyamda arabasının çalındığını gördüm rüya yorumları

İçerisinde arabasının çalındığını geçen bir rüya gördünüz ve rüyanızın ne anlama geldiğini merak ediyorsunuz. Rüyada arabasının çalındığını görmek ile ilgili rüya yorumlarını sizler için toparladık. Ancak unutulmaması gereken bir doğru var, oda rüya ile amel edilmez.

Rüyanızda gördüğünüz arabasının çalındığını ile ilgili rüya yorumlarını çeşitli kaynak sitelerden birleştirerek sizlere sunuyoruz.

Rüyada arabasının çalındığını görmek nedir?, rüyada arabasının çalındığını görmenin rüya tabiri ne demektir? konusu bu sayfada açıklanmaktadır.

Rüyada arabasının çalındığını görmek

Rüyamda tehlikeli bir semtte tanımadığım bir kişinin evine gidiyorum. Arabamı da evin önüne park ediyorum ama arabamın kapısını kilitlemedim ve bunun farkındayım, içimden diyorum ki “inşallah arabayı çalmazlar, kapıda açık kaldı” ve sonra evden çıktığımda araba yok, o civardaki hırsızların çaldığını tahmin ediyorum.

Polise haber vermedim, oranın vatandaşlarına sordum “kim olabilir” diye, onlarda bulamadılar ve oradan geçen bir arkadaşımı görüyorum, selamlaşıyoruz ve gidiyor, sonra umutsuz bir şekilde dolaşırken bir sokakta arabamı buluyorum, hemen atlayıp çalıştırıp gidiyorum ama araba çok zor gidiyor, pedallar boşta gibi, sonra o civardan birisi “yolda durdurup arabayı aldığını görürlerse senin kemiklerini kırarlar” diyor, sonrada peşimden ellerinde sopalarla hırsızlar geliyor, arabadan iniyorum “anlaşalım” diyorum, araba kamyonet olduğu için üzerinde bir kaç tane halı var ama kimin olduğunu bilmiyorum, “eşyaları alın, bende arabamı alıyım, gidiyim” diyorum sonra uyanıyorum.

Kimden: ibrahim
Cinsiyetiniz:erkek
Yaşınız:20
Medeni Durumunuz:bekar
Şu anki ruh haliniz: sevinçli
Anahtar kelimeler: araba çalınması,araba hırsızı,

2 Eylül 2013 RuyaBul.Com

Aynı ya da benzer rüyayı gördüyseniz konunun altında ki yorum alanından gördüğünüz rüyayı bize anlatın.
Dini Rüya Tabirleri

SİTEMİZDE YAPILMIŞ BÜTÜN RÜYA TABİRLERİ PSİKOLOJİK KAYNAKLARA GÖRE YAPILMIŞTIR. İSLAMİ, DİNİ YA DA DİYANET RÜYA TABİRLERİ ANCAK KİŞİYE ÖZEL EHİL KİŞİLER TARAFINDAN TABİR EDİLEBİLİR. BU SİTEDEN OKUDUĞUNUZ RÜYALARI İSLAMİ DEĞER OLARAK KABUL ETMEYİNİZ.

Arananlar

Güncelleme: 02 Eylül 2013
Google Plus

Bkz. , , , , ,

Yorumlar (1 Yorum)

  1. Emel diyor ki:

    Rüyamda arabamı sabah park ettiğim yerde bulamıyorum. Arabamı yasak yere park ettiğim için polisler tarafından çekildiğini düşünüyorum. Biraz bakındıktan sonra daha ileriye çekilmiş olarak buluyorum. Oradan arabamı alıyorum ve uygun bir yerde çalışır vaziyette park ederek diğer anahtarı ile kapısının kilitliyorum. Civardaki esnaflardan bilgi almak için araştırımak istiyorum. Trafik cezası kestiler mi, Çekiciler mi oraya aldı gibi konuları konuşurken hemen arabanın yanında olmama rağmen birileri tarafından arabam sessizce götürüldüğünü görüyorum. Ben götürenlerin polis mi yoksa hırsız mı oladuğunu düşünerek arabanın arkasından koşuyorum. Bu arada esnaflara sokağın ucunda ki polisleri telefonla aramalarını istiyorum. Bu arada koşmaya ve seslenmeye devam ediyorum.

Rüyanızı paylaşın veya paylaşılan rüyalara yorum yapın


MT2