Rüyanızda ne gördünüz? Rüya arama motoru ile rüyalarınızı yorumlayın.Rüyada Araba Görmek

İslami Rüya Tabirleri, Rüyada araba gördüm dini anlamı nedir, Rüyada araba görmek neye delalet eder, Rüyada araba görmek islami rüya yorumu, Rüyada araba görmenin islami anlamı nedir, Rüyada araba görmek diyanet rüya yorumları

İçerisinde araba geçen bir rüya gördünüz ve rüyanızın ne anlama geldiğini merak ediyorsunuz. Rüyada araba görmek ile ilgili rüya yorumlarını sizler için toparladık. Ancak unutulmaması gereken bir doğru var, oda rüya ile amel edilmez.

Rüyanızda gördüğünüz araba ile ilgili rüya yorumlarını çeşitli kaynak sitelerden birleştirerek sizlere sunuyoruz.

Rüyada araba görmek nedir? araba görmenin rüya tabiri ne anlama geliyor, bu rüya nasıl yorumlanır. Bu sayfada araba görmek rüyasının açıklaması verilmiştir. Gördüğünüz rüyayla ilgili kafanızdaki sorulara cevap vereceğini düşünüyoruz.

Rüyada araba görmek güç, statü, canlılık, çekicilik, büyük hayaller, modern yaşam sembolüdür. Araba rüyaları çok yaygındır ve rüya analizi otomobilin modeli, rengi, durumu, markası, onu sürüş biçiminiz gibi birçok faktör bir arada değerlendirilerek yapılmalıdır.

Rüyada araba kullanmak, araba sürmek, araba kullandığını, araba sürdüğünü görmek aracın sert veya yumuşak gidişine bağlı olarak hırsınızı ve hayatınızı yönlendirme yeteneğinizi gösterir.

Araba rüyalarında aracı kimin sürdüğü çok önemlidir. Eğer aracı siz kullanıyorsanız hayatınızın akışına kendinizin yön verdiğini ifade eder. Bu konu yaşam felsefeniz konusunda önemli bilgiler vermektedir. Aracın eski veya yeni, standart yada lüks araç olması, seyahatin neşeli veya sıkıcı olması önemli faktörlerdir.

Yavaş araba kullanmak, arabayı yavaş sürmek yaşamınızda dengeye ve güvenliğe önem veren, oturmuş bir kişiliğe sahip olduğunuzu gösterir.

Arabayı çok sert kullanmak veya hızlı araba kullandığını görmek iç dünyanızda halletmeniz gereken bazı sorunlar olduğunu, kendinize güven sorunu yaşadığınızı ifade eder.

Arabayı geri geri kullanmak, arabayla geriye gitmek, geriye gittiğini görmek gerçek yaşamınızda bazı kayıplar yaşadığınızı simgeler.

Eğer araçta yolcu iseniz hayatta pasif bir rol aldığınızı gösterir.

Eğer aracın arka koltuğunda iseniz kendinizi geri plana çektiğinizi ve başkalarının önünüze geçmesine izin verdiğinizi ifade eder. Bu saygı veya güven yetersizliğinden olabilir. Tüm bunlardan anlaşılacağı üzere Rüyada araba görmek bağımsızlık ve hayatını kontrol edebilme derecenizi gösterir.

Yüklü araba, Arabayı yüklü görmek, yapacağınız işlerle ilgili büyük bir cesaret duyacağınıza işarettir.

Dolmuşa binmek, dolmuşa bindiğini görmek işle ilgili seyahate çıkacağınıza işaret etmektedir.

Arabanın kaza yapması, kaza yaptığını görmek makam, arabanın yuvarlanması saygınlığını kaybetmek olarak yorumlanır.

Rüyada araba bakmak, satın almak üzere araba aramak gerçek yaşamınızda daha çok beğenilmek ve saygı görmek arzusu içinde olduğunuzu ve bunu sağlamak için yaşamda daha aktif olmak gerektiğini öğrendiğinizi ve çabalarınıza devam ederseniz bunu başaracağınızı simgeler.

AŞAĞIDA POPÜLER ARABA RÜYALARI VE YORUMLARI YER ALMAKTADIR. DETAYLI BİLGİ İÇİN İLGİLENDİĞİNİZ LİNKİ TIKLAYINIZ.
Rüyada araba kazası görmek nedir Kazada kan görmemek, kan çıkmaması şartıyla rüyada trafık kazası
Rüyada arabadan inmek ne anlama gelir şu anda gerçek yaşamınızda hoş bir dönem geçirmekle
Rüyada at arabası görmek ne demektir düşünme şeklinizin ve fikirlerinizin çağın gerisinde kaldığını
Rüyada araç çalınması anlamı kimliğinizden sıyrılacağınızı gösterir. Bu işinizi kaybetme
Rüyada araba çalmak açıklaması gerçek yaşamınızda bazı sorunlarla baş etmek için arayışlar içinde
arabanın su kaynattığını görmek manası gerçek yaşamınızda çok fazla enerji harcadığınıza ve hayatın
Rüyada araç parketmek neye delalet eder ne istediğinizi, ne yapmanız gerektiğini bildiğinizi ifade eder
Bir aracın size çarptığını görmek neye işaret etmektedir yaşam stili, hedefler veya inançlarınızın başkalarıyla
Rüyada araba camları ne anlatır gerçek yaşamınızdaki olaylara bakış açınızı simgeler
rüyada kaza yapmış araba meali hayatın tadını çıkarmak için neler yapmanız gerektiği
arabadan atladığını görmek neye işaret etmektedir işlerinizin yolunda gitmesi ve iş hayatında başarılı olup
Rüyada arabaya binmek ne ifade eder yeni bir iş, yeni bir mevki, kazanç kapısına işaret etmektedir
arabanın altında kalmak anlamı nedir yaşam tarzınız, inançlarınzı yada hedeflerinizde bir şeyin
bir arabanın peşinden koştuğunu görmek tabiri gerçek yaşamınızda sizden kaynaklanan bir sebeple bir kayıp
araba satın aldığını görmek yorumu gerçek yaşamınızda iş ve aile çevrenizde aktif bir rol aldığınızı
Rüyada Araba satmak açıklaması nedir iş ve aile çevrenizde aktif bir rol almadığınızı,
Rüyada Araba tamir etmek ne anlatır gözden geçirmeniz, düzeltmeniz gereken bazı sorunlar olduğunu
Rüyada Yeni araba görmek nedir hedeflerinize ulaşmak için yeni fırsatlar ortaya çıktığını
Rüyada Eski araba görmek ne manaya gelir size sunulan, önünüze çıkan fırsatların farkında olmadığınızı
Rüyada Klasik araba görmek anlamı ne güçlü, kararlı, gelişimini tamamlamış
Ruyada spor araba görmek neyi ifade eder boş hayallerin peşinde koşarak boşuna vakit kaybettiğinizi
Rüyada Lüks araba görmenin açıklaması kendinize hatalı hedefler çizdiğinizi, bir süre sonra
Rüyada Jip görmenin manası günlük yaşamınızda bazı endişeler, korkular
Rüyada beyaz araba görmenin tabiri huzur ihtiyacı çektiğinizi ve aradığınız huzura kavuşmak için
siyah renkli araba görmek etrafınız tarafından daha fazla beğenilmek
yeşil araba rüyada neyi anlatır manevi bakımdan tam doygunluk, iç huzuru
kırmızı araba rüyada ne demektir tehlikeyi seven, maceraperest bir karaktere sahip olduğunuzu
gri araba ne manaya gelir hedefleriniz, hayalleriniz konusunda ne istediğinizi
mavi araba delaleti nedir bir hayal dünyasına sahip olduğunuzu ancak

Rüyada araba teriminin rüya açıklaması burada kısa olarak verilmiştir. Bilindiği üzere bir rüyanın yorumlanmasında içinde bulunduğunuz ruh haliniz, yaşınız, cinsiyetiniz, eğitim ve sosyal durumunuz, rüyayı gördüğünüz zaman, gerçek yaşamınızdaki endişeleriniz ve sevinçleriniz ile rüyadaki diğer tüm unsurlar ve unsurların rengi, durumu, miktarı, nitelikleri birlikte değerlendirilmeli ve mümkün olabildiği kadar konuya pozitif yaklaşarak açıklama yapılmalıdır.

Bu sayfada araba kelimesi hakkında verilen özet bilgi ile rüyanızdaki öteki faktörleri bir arada ele alıp, yorumunuzu tamamlamanız gerekmektedir. Görülen her rüyanın mesaj vermesini beklemeyiniz. Rüyalar daima geleceğe yönelik bilgi vermezler, bazen geçmişin bir yansıması, muhasebesi olabileceği gibi bazanda günlük yaşamda kafanıza takılan bir sorunun değerlemesi olabilir. Ancak bazı durumlarda kısacık bir rüya çok derin anlamlar taşıyabilir ve bunları tanımlamak güçtür. Her zaman için rüyaları yorumlarken olumlu düşünmelisiniz.

araba görmek rüyası tabiri, yorumu, izahı deneyim, araştırma, doğru bilgilere ulaşmayı gerektiren iştir. Çözemediğiniz rüyalarınızı bize yazabilirsiniz.

bahar diyor ki: 27 Mayıs 2012, 23:53

Rüyamda babamla manava giriyorduk, ben araba içinde bekliyordum, ne olduğunu anlamadan arabayı aldım ve götürdüm, babam orada elinde poşetlerle kaldı, arabayı sürdüm gittim.

O sırada gerçekte samimi olmadığım birisini gördüm, arabayı o sürmeye başladı, yoldan saçı sakalı dağınık biri geçti, onun eski sevgilim olduğunu söyledi yanımdaki arkadaşım, “fakat hiç benzemiyor” dedim, “kanun kaçağı, o yüzden bu halde” dedi ve benim yanıma getirdiler onu, bende “ben çoktan yeni sevgili buldum” dedim, o da bana “yalan söyleme” dedi ve inanmadı.

Rüya yorumu:
Bahar merhaba,

Rüyanız, gerçek hayatınızda bir gelişim dönemi içinde olduğunuzu, kendi kararlarınızı kendiniz vermek istediğinizi ancak henüz buna hazır olmadığınızı simgelerken, hazır olmadığınız halde kararlar almak durumunda kalırsanız karışıklıklar ve sorunlar yaşayacağınızı simgelemektedir.

meral diyor ki: 28 Mayıs 2012, 16:50
Rüyamda balkondayım, bir kadın karşıdan karşıya geçerken bir araba geliyor, önce yavaşlıyor ama durmuyor, kadına çarpıyor ve kadını sürüklemeye başlıyor, kadın bağırıyor, kurtulmaya çalışıyor ama sürücü hızlanıyor, o sırada ben hem bağırıyor, hem içeriye girip telefonu ve kamerayı almaya çalışıyorum, aynı zamanda plaka numarasını görmeye çalışıyorum, o sırada arkadan başka bir araç geliyor, bunu üzerine çarpan araç arabayı geri alıyor ve kaçıyor

Rüya yorumu:
Rüyada trafik kazası görmek günlük yaşamdakinin tersine, sanıldığı kadar ürkütücü değildir. Kazada kan görmemek, kan çıkmaması şartıyla rüyada trafik kazası görülmesi iyiye yorumlanır, hayatınızda olumlu yönde yenilikler olacak demektir.

pelin diyor ki: 27 Haziran 2012, 13:51

Merhabalar,
Efendim ben rüyamda iş yerimde (mesai arkadaşım) Mustafa Bey’in sürekli kullandığı arabayı kullanma işine koyulmuşum. Fakat rüyamdaki araba lacivert rengine benzeyen büyük kamyona benzer bir araba. Ben normal hayatımda araba kullanmayı bilmediğim halde rüyamdaki arabanın direksiyonun başına oturup hafif tepeli sarı kumlarla dolu bir yoldan araba sürerek ge.iyormuşum ve birden arabanın debriyajı kopup elimde kalıyor. Ve ardından ben o parçayı iş yerine götürüp bırakıyorum. Bu yorumun tarifini yapabilirseniz sevinirim. iyi günler.

Rüya yorumu :

Gördüğünüz rüya gerçek yaşamınızda bazı üzüntüler ve kaygılar içinde bulunduğunuzu, bunlardan kurtulmak için biraz daha fazla çaba sarfetmeniz gerektiğini işaret etmektedir.

mery diyor ki: 24 Ağustos 2012, 14:48
Rüyamda eski sevgilimi gördüm, beni beyaz çok güzel bir araba il almaya gelmiş ve bende arabaya onunla bindim, gittim.

Şuan başka biriyle birlikteyim ama rüyamda net bir şekilde eski sevgilimi gördüm, şuanda sevgilim olmasına rağmen eski sevgilimin adını içimden geçiriyorum, biliyorum ki eski sevgilimde beni düşünüyor, eski sevgilimin sorunları var, zengin rahat bir çocuk ama 3 yıl önce anne babasını kazada kaybetti, dayısı miras yüzünden peşinde, o yüzden görüşemiyoruz, bilgilendirirseniz sevinirim iyi günler.

Rüya yorumu :
Gördüğünüz rüya eski sevgilinizle aranızda her şeyin bitmemiş olduğunu, ona hala ilgi duyduğunuzu işaret etmektedir.

emel diyor ki: 05 Eylül 2012, 01:05
Rüyamda, geröekte araba kullanmayı bilmediğim halde araba kullandığımı görüyorum ve aynı rüyayı 5 yada 6 kez gördüm.
Eski sevgilimle ilgili bir konudan dolayı arabaya binip kullanıyorum ve kullanırken de bir taraftan düşünüyorum “araba kullanmayı bilemediğim halde nasıl sürebiliyorum” diye.
Lütfen rüyamın anlamını kısa sürede açıklarsanız çok mutlu olurum.

Rüya yorumu :

Bu sayfalardan yüzlerce başvuru olduğu için cevaplamamız zaman alıyor. Halbuki ruya @ diniruyatabiri.gen.tr adresine gönderilen rüyalar ayıklanmakta, benzeri olmayan rüyalar hemen yayınlanıp, açıklaması yapılmaktadır.

Sizin rüyanız da sıradan bir rüya olmayıp, değerli bilgiler vermektedir.

Gördüğünüz rüya, hayatınızda artık daha fazla ayaklarının üzerinde durma, kendi kararlarını verme arzularınızı ifade ederken, yakın bir zamanda çok şaşıracağınız, sevineceğin, hayallerinizin gerçekleşmesine yol açacak bazı gelişmeler yaşayacağınızı simgelemektedir.

Hakan diyor ki: 06 Eylül 2012, 12:15

İş yerinde beraber çalıştığım pazarlamacı arkadaşım var. Sürekli beraber uzun yola gideriz. O arkadaş araç kullanmayı bilmiyor. Ben rüyada o arkadaşla beraber arabada gidiyoruz. fakat iş arkadaşım arabayı kullanıyor, ben yanındaki koltukta oturuyorum.
Daha sonra ben arkadaşıma “sen benden çok şey gizliyorsun hiç bir şey söylemiyorsun” deyip ağlıyorum. gözümden yaş geliyor. yorumlarsanız sevinirim?

Rüya yorumu :
Gördüğünüz rüya, gerçek hayatta üzerinizdeki yüklerden yorulduğunuzu, taşıdığınız sorumlulukları biriyle paylaşmak istediğinizi simgelerken, aradığınız desteği yeteri kadar bulamadığınızı işaret etmektedir.

demet diyor ki: 11 Eylül 2012, 13:40

İyi günler, rüyamda eşimle ayrı ayrı çok hızlı bir şekilde araba kullanıyorduk, benim arabam tahta beşik şeklindeydi ama çok hızlıydı, eşim önden ben arkadan giderken ben kenara çekip beşiğin içini düzeltmeye çalışıyordum, içinde valiz falan vardı, eşim önden gittiği için kardeşime “git ablana yardım et” diyor, kardeşimde başka bir arabayla yanıma geliyor, benim arabamı çok beğeniyor, “abla ben onu süreyim” diyor, bende “yok ablam ben senin arabanı kullanamam” diyorum, hatırladığım bu kadar yorumlayabilir misiniz?

Rüya yorumu :
Rüyanız, iç dünyanızda halletmeniz gereken bazı sorunlar olduğunu, kendinize güven sorunu yaşadığınızı sembolize etmektedir.

özge diyor ki: 17 Eylül 2012, 12:18

Nedense rüyalarım hep karmakarışık ve uyandığımda hep hatırlamakta güçlük çekiyorum. Genelde kabuslar görüyorum yada iç sıkıcı rüyalar. Uyandığımda yorgun ya da kırgın bitkin oluyorum nedense?

Son gördüğüm rüyada sevgilim varmış, gitmem gereken yere ve arabasıyla gitmemi söylüyor “yapamam o kadar iyi bilmiyorum” diyorum “yaparsın” diyor. Kimse gelmesin istiyorum yanımda komşu vs 7 8 kişi oluyor araba. biraz zorlansam da kimse anlamıyor ve gideceğim yere varıyorum sanırım.

Yürürken hep birlikte bir ışık dikkatimizi çekiyor ki en sevdiğim kişilerden birinin üzerine düşen bir ışıkmış. Sarı bir ışık hani bu keskin nişan alınan silahlar var ya onun ışığıymış. Komşum elinde bıçak başlıyor ağlayarak “konuşmaya bak özge, bunlar böyle, en sonunda öldürecekler beni, hepsi zıt bana” vs diye anlatmaya. Sanırım ölen eşinin tarafından bahsediyor ne anlama geliyor bu garip ve uzun rüya?

Rüya yorumu :
Rüyalarınız, gerçek yaşamda iç dünyanızda bazı kaoslar yaşadığınızı, manevi huzuru bulamadığınızı simgelemektedir.

yeşim elmas diyor ki: 22 Eylül 2012, 18:58

Rüyamda vefat eden bir komşumuz yaklaşık iki buçuk senem kaldığını söyledi, “arabalara binme” dedi. Yorumu nedir?

İki buçuk sene neye kaldı, ölümü mü kasdetti? öyle “arabalara binme” derken başka birşeymi kasdetti? yorum nedir birde “gazan, imtihanın mübarek olsun, az kaldı” dedi, bunu söylerken ben ağlamaya başladım

Rüya yorumu :

Ölümü, ölüm tarihini, bir insanın ne zaman öleceğini sadece yüce Allah bilir? Bu yetenek peygamberelere dahi verilmemiştir. Bu nedenle rahmetlinin verdiği mesaj ölüm hakkında değildir.

Bu tür önemli rüyalarda mutlaka kendiniz hakkında bilgi vermelisiniz. Yaşınız, işiniz, medeni durumunuz gibi.

Bana göre bu rüya, sizin için çok önemli bir konunun iki yıl içinde çözüleceğini haber verebilir. Öğrenciyseniz mezuniyet, yatırım yaptıysanız yatırımınızın karşılığı, yeni evlendiyseniz çocuk sahibi olmak gibi.

Araba rüyanızda sadece bir simgedir. Söylenmek istenen gerçek hayatta daha dikkatli davranmanız gerektiğidir.

iskut diyor ki: 30 Eylül 2012, 20:55

Rüyamda servis olarak kullandığım arabanın genç bir adam tarafından çalındığını gördüm, arabanın şoförü başka bir araba ile bizi aldı, “arabayı kilitlediniz mi” dedi, “hayır” dedim. Aslında bir güvenlik arkadaşım arasında benimle anlaşmazlık oldu, neyse şoför öyle deyince arabadan indim transitin peşine, adam arabayı anahtarsız çalıştırdı, anahtar bendeydi çünkü, 2 yol vardı ben soldakini seçtim ama araba kayboldu, sonra peşimden güvenlik müdürü geldi “neden bana söylemedin” dedi, halbuki rüyanın içinde yoktu.

Onunla başka bir arabaya bindik, içinde yaşlı bir kadın, arabanın şöförü, birde o şöförün kardeşi vardı, arabanın şöförü başta rahat olduğu gibi değildi, bana kızacak hali yoktu, perişandı, arabanın dışında bir adam gördüm, o adam ağlıyordu perişandı, arabanın şöförüde öyle bunu hatırlıyorum.

Rüya yorumu :

Gördüğünüz rüya, hayatınızda kafanızın karışık olduğu bir yaşam evresi içinde olduğunuzu simgelerken, aynı zamanda bir kimlik sorgulaması içinde olduğunuzu göstermektedir.

Rüyanız kimliğinizden sıyrılacağınızı göstermektedir. Bu işinizi kaybetme veya değiştirme, ilişkinizin sonlanması gibi kişiliğinize ve kim olduğunuza etki eden bir olay şeklinde olabilir.

tugce diyor ki: 13 Kasım 2012, 06:55

Merhaba, Rüyamda annem arabayı kullanmayı öğrenmek istedi. Biz onu uzak bir yerden izliyorduk. Birden dedemde arabanın içinde belirdi ve direksiyonu birlikte tuttular. Direksiyonu bayağı bir kırdılar, bu yüzden hızlandılar ve arabayla merdiven gibi bir yerden çıktılar.

Sonra annem birden arabadan indi ve dedem oradaki bir pencereden aşağı uçtu. Rüyanın içinde de sık sık ağlarken gördüm annemi. Dedeme üzülüyordu. Karışık bir rüya yardım eder misiniz ?

Rüya yorumu :

Rüyanız bir Uyarı, Terslik, Kritik İş yaşamı anlamlarını simgelemektedir ve bu konuda verilen mesajı en iyi siz anlayabilirsiniz.

elif can diyor ki: 31 Aralık 2012, 02:32

Merhabalar,

Rüyamda bir minibüs (dolmuş) kullanıyordum. (normal hayatta araba kullanmayı bilmiyorum) minibüse birilerini daha alıp, süratli, muntazam, çok güzel bir şekilde kullanıp, bayağı bir yerlerde gezdim. Anlamını çok merak ediyorum. Teşekkürler.

Rüya yorumu :
Rüyada araba kullanmak, araba sürmek, araba kullandığını, araba sürdüğünü görmek aracın sert veya yumuşak gidişine bağlı olarak hırsınızı ve hayatınızı yönlendirme yeteneğinizi gösterir.

Araba rüyalarında aracı kimin sürdüğü çok önemlidir. Eğer aracı siz kullanıyorsanız hayatınızın akışına kendinizin yön verdiğini sembolize eder. Bu konu yaşam felsefeniz konusunda önemli bilgiler vermektedir. Aracın eski veya yeni, standart yada lüks araç olması, seyahatin neşeli veya sıkıcı olması önemli faktörlerdir.

Basak Terazi diyor ki: 15 Ocak 2013, 02:06

Merhabalar. Ruyamda eski sevgilimle muhabbet ederken onun yeni sevgiliyle karsilasiyoruz. Sevgilisi beyaz bir jiple geliyor. Ama durum nasil oluyorsa jipi ben kullaniyorum. Yan arka koltukta eski sevgilim oturuyo. Yan koltukta ise onun yeni sevgilisi. Yolda giderken kiz bana bir yere donmemi soyluyor. Sonra yolu karistiriyoruz. Ve navigasyonu acip yolu bulmaya calisiyorum.
Not: ruyamda ne uzuntu nede sevinc ne de kirginlik yoktu. Sanki orsaki kisi ben degilde biri bana bunlari anlatiyor gibiydim.

Rüya yorumu :
Rüyada 4 çeker, 4×4 araba, jip, suv araç, jeep görme, Jip görmek, almak, satmak veya kullanmak günlük yaşamınızda bazı endişeler, korkular içinde olduğunuzu simgeler

Ekim diyor ki: 27 Mayıs 2013, 21:03

Merhaba; ben tekrar sizi rahatsiz ediyorum, ancak nicin boyle oldugunu anlayamiyorum, bu aralar hayatimda hic olmadigi kadar ruya goruyorum veyahut rüyalarimi hatirliyorum, ustelik hepsi de karisik.

Ruyamda kardesimin kullandiği bir arabanin icindeyiz, nisanlim kardesimin yaninda, ben arka koltuktan yolu izliyorum. Birden karsidan yol yikila yikila geliyor yani tam hatirlayamiyorum ama sanirim su oluyor etraf, yol yikiliyor insanlar asagiya dusuyor ve kardesim tam arabayi durduruyor orada yikilma da duruyor.

Ben asagi dogru egilip bakiyorum “dusen birilerini kurtarayim” diyorum ama “coktan öldu onlar” diyor
etraftakiler.

Sonra da nisanlim ve kardesimi baska bir ortamda karsilikli oynarken göruyorum.

Uzattigim icin uzgunum ancak gercekten sizin yorumlariniz beni rahatlatiyor simdiden tesekkur ediyorum.

Rüya yorumu :

Rüyalarınızdan rahatsız olmuyor, tam tersine seviniyoruz. Sizlerden en önemli beklentilerimiz; hakkınızda bilgi verin, düzgün cümleler kurun, kelimeleri doğru yazın. Akıllı telefon veya İngilizce klavye kullanıyorsunuz sanırım ve bu yüzden kelimelerinizin tamamına yakını hatalı. Okuduğunuzda siz de hak vereceksiniz.

Ayrıca bir bilgi vermek istiyorum. Tüm insanlar hemen her gece rüya görür. Sağlıklı ve dinç bir beyne sahip olanlar rüyaları kolay hatırlar. Yorgun olanlar hatırlamaz. Sizin bu dönemde çok rüya görmeniz yada onları hatırlamanız beyninizin dinç, zihninizin berrak olduğunu gösterir ve bu iyi bir şeydir.

Gittiğiniz arabada, aracı başkasının kullanması hayatta pasif bir rol aldığınızı gösterirken rüyadaki diğer gelişmeler ise, yaşamda pasif rol almanız karşılık kendinizi olaylara ve gelişmelere karşı atak tutmayı başardığınızı ifade etmektedir.

Kardeşiniz ve nişanlınızın karşılıklı oynaması, aile içi bir sevindirici haberin müjdesini vermektedir.

Aynı ya da benzer rüyayı gördüyseniz konunun altında ki yorum alanından gördüğünüz rüyayı bize anlatın.
Dini Rüya Tabirleri

SİTEMİZDE YAPILMIŞ BÜTÜN RÜYA TABİRLERİ PSİKOLOJİK KAYNAKLARA GÖRE YAPILMIŞTIR. İSLAMİ, DİNİ YA DA DİYANET RÜYA TABİRLERİ ANCAK KİŞİYE ÖZEL EHİL KİŞİLER TARAFINDAN TABİR EDİLEBİLİR. BU SİTEDEN OKUDUĞUNUZ RÜYALARI İSLAMİ DEĞER OLARAK KABUL ETMEYİNİZ.

Arananlar

Güncelleme: 03 Ağustos 2013
Google Plus

Bkz. , , , , ,

Yorumlar (10 Yorum)

 1. serdar diyor ki:

  Slm yuramda ustu acik spor klasik tarzi rengi acik ama hatirlayamiyorum bos yumusak bir havada tek elle neseli bir sekilde suruyorum arka koltukta birisi var ona anlatiyorum birseyler sanki araba surmesini bilmedigimi ruyada oldugumdan haberdarmis gibi konusuyorum arkama bakarak gemiz havayi cekerek hayirdir insaalah.bir ara trafige ciktigimi isiklari bile gordum

 2. mehmet tat diyor ki:

  mehmet;nenem benim işim ne olacak diye istişareye yatmış ve kırmızı araba üstünde türk bayrağı olan bir otomobil görmüş ne güzel araba bu kimin diye sormuş ve bu mehmet in demişler ve uykudan uyanmış sizce bu neye delaletdir yorumu nedir merak ediyorum

 3. Sevgi diyor ki:

  Hayırlı günler,

  Bu gece sabaha doğru iki rüya gördüm.Biri; bir otobüste yolculuk yaparken çok güzel mezarlıklar gördüm allah affetsın şaheserdı hepsi.
  Bir diğeri;Bi arkadasımın arabasına biniyoruz ve süratlı bi şekilde sürüyordu arabayı sebebı birisi bize bulaşmasın diye arabayı süren normalde arkadasım ama rüyamda sevgilimdi kendisi.

  Biraz etkilendim diyebilirim sizden ricam yorumlarınız net bi şekilde bekliyorum şimdiden teşekkürler.

 4. HaLİL diyor ki:

  rüyamda araba sattım ve rüyamda arabamda kusurlar vardı hiç bakmadılar iyi fiyata sattıgımı söylenip yeni araba almayı düsünüyodum mevcutta arabam var halen satmadım tabi yardımcı olursanız sevinirim

 5. mehtap diyor ki:

  Yaş 30 bayan . ben eniştemin bizim eşyalarımizi ve tabi bizde arabaday8z tahta bir kamyon ile taşıdıgini gördüm

 6. Serkan diyor ki:

  Yeşil arabaya binen tanıdığım bir kız gördüm

 7. ayse diyor ki:

  ruyamda eski cocukluk arkadasimla bir yerin otoparkindaydik ikimizinde arabalari yanyanaydi onun beyaz benim siyah bmw mn plakali hatta.. ben yolda giderken hersey kader kismet demisim ona sahip oldugumuz arabalarla ilgili sonrada otoparkdan cikmisim acaba ne anlama gelir siyah guzel bir araba hatta spor tarzi gibiydi alcak ve kendimi guvende mutlu hissediyordum guclu

 8. rüya görmek istemiyorum diyor ki:

  Ben rüyamda ne zamran araba kullansam ve yanımda birisini görsem ya o kişinin ya da o kişiye yakın birisinin kısa bir süre de vefat ettiğinin haberini alıyorum.Çocukluk arkadaşımın annesini ölmeden bir ay önce rüyamda araba kullanırken yanımda otururken görmüştüm,aynı şekiladde başka bir çocukluk arkadaşımın babasını da o şekilde gördüm ve 2003 de vefat etmişti.Bu rüyayla birlikte gördüğüm bir rüya daha var kendimi ne zaman gökyüzünde uçarken görsem yine görmek bir ölüm haberi aldım.Kısacası artık bu rüyaları görmek istemiyorum.Saat 00:22 ve yine böyle bir rüyada uyandım uzun zamandır görmediğim için tedirginim.Üzüntüden gözlerim dolu dolu yine :(

 9. gece diyor ki:

  rüyamda önümden geçen 2,3 tane makam arabası gördüm bu ne anlama gelmektedir. Kolay gelsin iyi çalışmalar.

 10. seda diyor ki:

  rüyamda siyah bir araba gördüm. normallere göre büyük bir arabaydı ve babam kullanıyordu. ama sevinçliydim ve hala etkisinden kurtulamadım. neredeyse tüm rüya boyunca o arabada yolculuk yapmış gibiyim.

Rüyanızı paylaşın veya paylaşılan rüyalara yorum yapın


MT2